Today's Deals
Help Guides
Download App
Cadbury
Crunchie
182.7g
7
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.50
£0.20 per 100g
VISIT
Tesco
£3.00
£0.23 per 100g
£2.50 CLUBCARD
VISIT
Co-op
£3.05
£0.24 per 100g
VISIT
Ebay
£5.30
£0.41 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Cadbury Crunchie Chocolate Bar Multipack
£1.50
9 x
£3.00
£0.33 each
40g
Cheapest
£1.00
£2.50 per 100g
8 x 26.1g
£3.00
£1.44 per 100g
12 x 26g
£4.00
£1.28 per 100g
425ml
£2.50
£0.59 per 100ml
4 x 128g
£1.00
£0.20 per 100g
7 x 182.7g
£2.50
£0.20 per 100g
Reviews
3.0
2 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cadbury
88g
4
Cadbury
Fudge Multipack (4Pack)
17
£1.25
£0.36 per 100g
21.5g
4
Cadbury
Curlywurly Chocolate Bar
6
£1.25
£1.45 per 100g
38g
4
Cadbury
Picnic Chocolate Bar Multipack
93
£1.75
£1.15 per 100g
100g
Cadbury
Crunchie Rocks Chocolate Bag
66
£1.30
£1.30 per 100g
37g
4
Cadbury
Boost Chocolate Bars Multipack
101
£1.75
£1.18 per 100g
298.4g
8
Cadbury
Double Decker Chocolate Nougat Bar Multipack (8x37.3g)
£3.00
£0.13 per 100g
202g
1
Cadbury
Fudge
1
£3.00
£1.49 per 100g
445g
Cadbury
MILK TRAY
1
£9.50
£2.13 per 100g
312g
Cadbury
MILK TRAY
7
£7.00
£2.24 per 100g
Cadbury
Double Decker (7Pack)
6
£3.00
Related Products
34.5g
8
Mars
Caramel Multipack Chocolate Bars
34
£2.75
£1.00 per 100g
42g
4
Lion
Milk Bar Multipack LION Bars
25
£1.97
£1.17 per 100g
40g
4
Snickers
Peanut Multipack Chocolate Bars
49
£1.90
£1.19 per 100g
34.5g
8
Snickers
Peanut Multipack Chocolate Bars
33
£2.75
£1.00 per 100g
40g
4
Kit Kat
Nestle KitKat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack
101
£1.50
£0.94 per 100g
12.5g
24
Kinder
Chocolate Small Bars Multipack
56
£3.80
£1.27 per 100g
32g
9
Kit Kat
Chunky Milk Chocolate Bar Multipack
44
£2.97
£1.03 per 100g
27g
4
Aero
Milk Chocolate Bubbly Bar Multipack
61
£1.00
£0.93 per 100g
46g
3
Yorkie
Milk Bar Multipack
35
£1.65
£1.20 per 100g
12.5g
8
Kinder
Chocolate Bars Multipack
4
£1.25
£1.25 per 100g
Related Searches
Cadbury