Today's Deals
Help Guides
Download App
Cadbury
Dairy Milk Caramel Mini Cookies
14
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.00
£0.21 each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Cadbury prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£2.30
Highest
£9.00
£3.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Salted Caramel & Belgian Milk Chocolate Cookies Taste the Difference
£2.25
£0.56 each
Asda
Chunky Milk Chocolate Cookies 180g
£1.20
£0.67 per 100g
Tesco
Chocolate Chip Cookies 250g
£1.30
£0.52 per 100g
Morrisons
All Butter Quadruple Chocolate Cookies 200g
£2.50
£1.25 per 100g
Boots
No Added Sugar Double Chocolate Chip Cookies 150g
£2.80
£1.87 per 100g
Waitrose
Waitrose Free From Gluten Choc Chunk Cookies
£3.00
see more
Reviews
4.0
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cadbury
Cadbury
Dairy Milk Caramel Trifle
13
£4.00
£0.73 per 100g
4
Cadbury
Dairy Milk Caramel Ice Cream Cones 4
28
£2.00
£0.50 per 100ml
Cadbury
Dairy Milk
6
£2.00
£0.47 per 100ml
Cadbury
Mini Eggs Nest Cakes
29
£3.00
14
Cadbury
Dairy Milk Caramel Flap Jack Bites
2
£2.74
£0.20 each
2
Cadbury
Dairy Milk Layers of Joy Chocolate Trifle
127
£1.50
£0.83 per 100g
Cadbury
Caramel Ice Cream
4
£4.02
£0.95 per 100ml
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Brownie Ice Cream Tub
2
£5.75
£1.35 per 100ml
2
Cadbury
Milk Chocolate Sticky Puddings
56
£2.00
£1.05 per 100g
4
Cadbury
Dairy Milk Buttons Ice Cream Cones 4
139
£2.00
£0.50 per 100ml
Related Products
Tesco Finest
Belgian Milk Chocolate Caramel & Sea Salt Cookies
22
£2.75
Tesco Finest
6 Salted Caramel & Belgian Milk Chocolate Cookies 372g.
£3.50
Maryland
Choc & Caramel Cookies
27
£1.65
£0.83 per 100g
4
Sainsbury's
Salted Caramel & Belgian Milk Chocolate Cookies Taste the Difference
103
£2.25
£0.56 each
Twix
Chocolate & Caramel Cookies
8
£2.30
Fox's
Fabulous Milk Chocolate Cookie Biscuits
82
£1.75
£0.97 per 100g
The Bakehouse
Milk Choc Chunk Cookies
12
£2.48
Fox's
Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate
2
£1.75
£1.11 per 100g
The Bakehouse
Chunky Choc Caramel & Pretzel Cookies
17
£2.48
ASDA
Chunky Milk Chocolate Cookies
43
£1.20
£0.67 per 100g
Related Searches
Cadbury
Biscuits
Chocolate Biscuits
Mini Biscuits