Today's Deals
Help Guides
Download App
Cadbury
Timeout 12-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (12x18g bars)
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.35
VISIT
Iceland
£2.35
VISIT
Ebay
£4.34
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Cadbury Timeout 12-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (12x18g bars)
£2.35
5 x 18g
Cheapest
£1.48
£1.64 per 100g
6 x 18g, 108g
£1.50
£1.39 per 100g
Reviews
4.8
44 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cadbury
Cadbury
Roundie Milk Chocolate
12
£1.94
£1.29 per 100g
Cadbury
Timeout Orange Milk Chocolate Covered Wafer
2
£1.50
£0.25 each
Cadbury
Timeout 5-pack Orange Chocolate WaferBiscuit Bars Multipack (5x18g bars)
3
£1.48
£1.64 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Little Bars Multipack (4Pack)
32
£1.40
£0.49 per 100g
Cadbury
Twirl Chocolate Bars Multipack
46
£2.50
£1.16 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Little Bar
2
£2.99
£0.17 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Freddo Chocolate Bars Multipack
10
£1.50
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Bar
2
£3.00
£1.38 per 100g
Cadbury
Twirl Milk Chocolate Bars Multipack
24
£2.00
£0.50 each
Cadbury
5 Milk Chocolate Cake Bars
17
£1.43
£0.29 each
Related Products
Blue Riband
Original Milk Chocolate Wafer Biscuit Bar Multipack (6Pack)
53
£0.97
£0.15 per 100g
Blue Riband
12 x Wafer Multipack Biscuit Bars
£1.90
£0.07 per 100g
Kinder
Cards Chocolate & Milk Wafer Biscuits Multipack
82
£1.75
£1.71 per 100g
Blue Riband
Dark Chocolate Wafer Bars
8
£1.00
£0.95 per 100g
Blue Riband
Hazelnut Wafer Biscuit Bar Multipack
26
£0.97
£0.15 per 100g
Kit Kat
KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bar Multipack
551
£2.75
£0.09 per 100g
Twix
Biscuits
7
£1.00
£0.31 per 100g
Bahlsen
PiCK UP! Milk Chocolate Biscuit Bars
369
£1.25
£0.89 per 100g
Bahlsen
PiCK UP! Choco & Milk Chocolate Biscuit Bars
89
£1.98
£0.28 per 100g
Tesco
Snappy Fingers Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack
75
£1.60
£0.12 per 100g
Related Searches
Cadbury