Today's Deals
Help Guides
Download App
Coco & Eve
Sweet Repair Hair Masque
60ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£13.00
£21.67 per 100ml
VISIT
Ebay
£14.99
£24.98 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£9.75
Usually
£18.00
£13.00
Sizes
60ml
Cheapest
£13.00
£21.67 per 100ml
212ml
Best Value
£24.99
£11.79 per 100ml
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Pure Lightweight Conditioner
£3.25
Superdrug
Vita Soft Leave In Conditioner 75ml
£3.00
£4.00 per 100ml
Good to know
Achieve quick results at home
Unique formula includes powerful combination of actives and blend of vitamin rich tropical fruits
Improves hair strength and resistance by 85%
Coco & Eve's Sweet Repair Mask repairs hair weakened by heat, chemical damage & colour
Power blend of Biomimetic Ceramides, Hyaluronic Acid and Vegan Keratin
Reduces hair damage, increases shine and hydration
Repairs and restores in just 5 minutes
Suitable for vegans
Apply generous amount from middle to tip of hair
Leave on for 5 minutes before washing out
see more
Reviews
4.6
24 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Coco & Eve
280ml
Coco & Eve
Sweet Repair Repairing & Restoring Shampoo
1
£24.99
£8.93 per 100ml
280ml
Coco & Eve
Sweet Repair Repairing & Restoring Conditioner
£24.99
£8.93 per 100ml
Coco & Eve
Sweet Repair The Hair Icons Kit
£24.00
212ml
Coco & Eve
Bond Therapy Hair Mask
£32.00
£15.09 per 100ml
60ml
Coco & Eve
Travel Sized Like A Virgin Super Nourishing Coconut & Fig Hair Masque
157
£15.00
£25.00 per 100ml
100ml
Coco & Eve
Miracle Hair Elixir
349
£18.85
£18.85 per 100ml
Coco & Eve
Like A Virgin Hair Hydration Icons Kit
£24.00
60ml
Coco & Eve
Coco&Eve Boost Therapy Hair Density Scalp Serum
44
£28.00
£46.67 per 100ml
150ml
Coco & Eve
Anti Frizz Pro Shine Hair Mist
78
£17.99
£11.99 per 100ml
150ml
Coco & Eve
Sunny Honey Tan Boosting Anti Aging Body Oil Spf50
£29.00
£19.33 per 100ml
Related Products
215ml
Color Wow
Money Masque
£22.99
£10.69 per 100ml
236ml
OUAI
Thick Hair Treatment Masque
425
£31.70
£13.43 per 100ml
150ml
Josh Wood
Colour Miracle Mask
4
£19.00
£12.67 per 100ml
200ml
OGX
Bond Protein Repair 1-Minute Treatment Mask
19
£6.00
£3.00 per 100ml
100ml
Ouai
Thick Hair Treatment Masque Travel Size
7
£20.00
£20.00 per 100ml
340g
Cantu
Shea Butter for Natural Hair Deep Treatment Hair Masque
145
£7.99
£2.35 per 100g
236ml
OUAI
Hair Treatment Masque Fine medium
496
£31.20
£13.22 per 100ml
50g
Cantu
Shea Butter Deep Treatment Hair Masque
3
£2.99
£5.98 per 100g
75ml
Philip Kingsley
Elasticizer Deep Conditioning Treatment
56
£6.00
£8.00 per 100ml
250ml
John Frieda
Go Blonder Intensive Repair Mask250 ml
£9.99
£4.00 per 100ml
Related Searches
Coco & Eve
Creams
Conditioners
Hair Conditioners
Hair Masks