Today's Deals
Help Guides
Download App
Daz
Liquid 74 Washes
2.442 Litre
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£8.50
£0.35 per 100ml
VISIT
Asda
£8.98
£0.37 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
885g
Cheapest
£2.49
£0.28 per 100g
2.2kg
£5.98
£0.27 per 100g
2.442l
£8.50
£0.35 per 100ml
4000g
Best Value
£10.48
£0.26 per 100g
Supermarket Alternatives
Morrisons
Tropical Lychee & Passion Super Concentrated Liquid 30 Washes
£2.29
Tesco
Non Bio Liquid Detergent Super Concentrated 30w, 750ml
£2.30
Sainsbury's
Colour Superconcentrated Laundry Liquid 750ml
£2.65
£0.35 per 100ml
Boots
Sensitive Skin Laundry Liquid 1l
£5.10
£0.51 per 100ml
Asda
Sensitive Non-Bio Powder 45 Washes
£5.20
see more
Good to know
Provides a brilliant clean with a fresh scent
Removes stains effectively
Suitable for whites & colors
Versatile and easy to use
Good for pre-treating heavily soiled clothes
see more
Reviews
4.7
12 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Daz
1.551l
Daz
Washing Liquid Whites & Colours 49 Washes
6
£7.00
£0.45 per 100ml
875ml
Daz
Whites And Colours Liquid Laundry Detergent Gel 25 Washes
£4.00
£0.46 per 100ml
Daz
Whites & Colours Gel 25 Washes
1
£5.00
1550ml, 47w
Daz
Liquid Detergent Whites And Colours
£5.39
£0.35 per 100ml
400.8g
Daz
Cleaning & Freshness Whites & Colours Caps 24 Washes
2
£5.50
£1.37 per 100g
792ml
DAZ
Whites & Colours Washing Liquid 24wash
£3.00
£0.38 per 100ml
1400ml
Daz
Laundry Gel Cherry Blossom 40 Washes
£5.49
£0.39 per 100ml
2g
Daz
Universal Whites & Colours 935 (56x16.7g)
2
£8.50
each
4g
Daz
Universal Whites & Colours 200 (12x16.7g)
£2.49
£5.19 per 100g
Daz
All-In-1 Washing Capsules
1
£6.00
Related Products
53w, 1.431lt
Persil
Bio Laundry Washing Liquid Detergent 53 Washes
1,237
£7.00
1333ml
Fairy
43 Washes Non Bio Liquid Detergent
30
£7.50
£0.56 per 100ml
1.43l
Persil
Non Bio Liquid Laundry Detergent 53 Washes
853
£7.00
£0.49 per 100ml
1116ml
Fairy
Non Bio Laundry Liquid 36 Washes
12
£6.50
£0.58 per 100ml
1836ml
Persil
68 Washes Bio Laundry Washing Liquid Detergent
331
£12.00
£0.65 per 100ml
1550ml
Fairy
Non Bio Laundry Liquid 50 Washes
7,529
£8.98
£0.58 per 100ml
Fairy
Non Bio Platinum Stain Removal Laundry Washing Liquid Detergent 63 Washes
1,251
£10.50
1953ml
Fairy
Non Bio Liquid Detergent 63 Washes
7,088
£10.00
£0.51 per 100ml
945ml
Persil
Bio Laundry Washing Liquid Detergent 35 Washes
459
£7.00
£0.74 per 100ml
648ml
Persil
Bio Laundry Washing Liquid Detergent 24 Wash
44
£3.00
£0.46 per 100ml
Related Searches
Daz
Laundry Liquids
Detergents
Laundry Cleansers