Today's Deals
Help Guides
Download App
DKNY
Fresh Blossom Eau de Parfum
30ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£16.95
£56.50 per 100ml
VISIT
Savers
£16.99
£56.63 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£7.60
Usually
£20.70
£16.95
Sizes
30ml
£16.95
£56.50 per 100ml
50ml
Best Value
Cheapest
£15.99
£31.98 per 100ml
Good to know
Celebrate the beauty of the city in springtime
Delicately feminine scent
Pretty and delicate
First bloom of apple blossom in Central Park
Reviews
4.6
54 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
"This is a lovely perfume smelling of fresh blossoms"
"Love the fresh smell and great price"
"Very happy with it and I will be buying again"
"Love this perfume bought it for my daughter and had to get one too"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From DKNY
100ml
DKNY
Fresh Blossom EDP
£26.98
£26.98 per 100ml
30ml
DKNY
Be Delicious Orchard EDP
£12.99
£43.30 per 100ml
DKNY
Be Extra Delicious EDP
£16.99
250ml
DKNY
Be Delicious Fresh Blossom Body Mist250 ml
£16.00
£6.40 per 100ml
DKNY
Be 100% Delicious EDP
£25.46
DKNY
Be Extra Delicious EDP
£26.00
DKNY
Be Delicious 100 Percent EDP
£24.14
50ml
DKNY
Be Delicious Be Tempted Blush EDP
£14.99
£29.98 per 100ml
50ml
DKNY
Ice Pop Citrus Splash Eau De Parfum
£27.67
£55.34 per 100ml
50ml
DKNY
Ice Pop Berry Bliss Eau De Parfum
£26.44
£52.88 per 100ml
Related Products
60ml
Jimmy Choo
BLOSSOM Eau de Parfum for Her
107
£29.94
£49.90 per 100ml
40ml
Jimmy Choo
Blossom Eau de Parfum
4
£23.23
£58.08 per 100ml
80ml
Paco Rabanne
Olympea Blossom Eau De Parfum Spray
£49.99
£62.49 per 100ml
40ml
Police
To Be Woman Eau de Parfum
39
£7.97
£19.93 per 100ml
30ml
Paco Rabanne
Olympea Blossom Edp Spray
£33.99
£113.30 per 100ml
10ml
Floral Street
Sweet Almond Blossom Eau De Parfum
126
£12.99
£129.90 per 100ml
30ml
Yardley
Be A Diva Eau De Parfum
£5.00
£16.67 per 100ml
30ml
Yardley
Be A Star Eau De Parfum
£5.00
£16.67 per 100ml
50ml
Solinotes
Cherry Blossom Eau De Parfum
£19.00
£38.00 per 100ml
125ml
Marc Jacobs
Daisy Ever So Fresh Eau De Parfum
1,847
£54.95
£43.96 per 100ml
Related Searches
DKNY