Today's Deals
Help Guides
Download App
Dove
Silky Velvet Body Wash
225ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.75
£0.78 per 100ml
VISIT
Savers
£1.75
£0.78 per 100ml
VISIT
Ebay
£8.99
£4.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
225ml
Cheapest
£1.75
£0.78 per 100ml
450ml
£2.50
£0.56 per 100ml
720ml
Best Value
£3.00
£0.42 per 100ml
Supermarket Alternatives
Superdrug
Fruity Shower Gel Candyfloss
£0.90
Tesco
Pink Pink Grapefruit & Basil Shower Gel 500ml
£1.25
£0.25 per 100ml
Waitrose
Essential Seamoss Shower Gel
£0.75
Morrisons
Nourish Natural Jojoba & Chamomile Extracts Shower Gel
£0.99
Asda
Kids 3-in-1 Shampoo Conditioner & Body Wash Strawberry Fragrance 250ml
£1.00
£0.40 per 100ml
see more
Reviews
4.9
26 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Dove
720ml
Dove
Fruity Nourish Body Wash
26
£3.59
£0.50 per 100ml
450ml
Dove
Fruity Nourish Body Wash Shower Gel
5
£2.50
£0.56 per 100ml
400ml
Dove
Deeply Nourishing Advanced Body Wash Shower Gel
285
£3.75
£0.94 per 100ml
450ml
Dove
Nourishing Body Wash
232
£2.50
£0.56 per 100ml
720ml
Dove
Nourishing Body Wash
77
£3.00
£0.42 per 100ml
225ml
Dove
Hydrate Body Wash Shower Gel
62
£1.75
£0.78 per 100ml
400ml
Dove
Nourishing Silk Advanced Care Body Wash Shower Gel
248
£3.75
£0.94 per 100ml
225ml
Dove
Deeply Nourishing 24hr Moisturisation Advanced Care Body Wash Shower Gel
120
£2.20
£0.98 per 100ml
225ml
Dove
Advanced Care Nourishing Silk Body Wash
9
£2.20
£0.98 per 100ml
Dove
Fan Fav Fifa Cracker Gift Set
£3.99
Related Products
532ml
Method
Simply Nourish Body Wash
231
£6.26
£1.18 per 100ml
450ml
Simple
Kind To Skin Nourishing Shower Gel
13
£1.90
£0.42 per 100ml
450ml
Sanex
Zero% Hypoallergenic Nourishing Shower Gel
160
£3.75
£0.83 per 100ml
200ml
Liz Earle
Energise & Glow Body Wash200ml
74
£18.00
£9.00 per 100ml
200ml
Imperial Leather
Nourishing Foamburst Gel to Foam Body Wash Lychee & Lotus Flower
12
£2.75
£1.38 per 100ml
250ml
Pears
Body Wash
112
£2.40
£0.96 per 100ml
250ml
Original Source
Lime Shower Gel
73
£0.57
£0.23 per 100ml
250ml
Palmolive
Naturals Coconut Shower Gel
619
£1.00
£0.40 per 100ml
900ml
Lynx
Pump Shower Gel Black
45
£4.00
£0.44 per 100ml
900ml
Lynx
3 in 1 Africa Body Wash
47
£4.00
£0.44 per 100ml
Related Searches
Dove
Shower Gels
Body Washes
Skin Cleansers