Today's Deals
Help Guides
Download App
Febreze
3Volution Air Freshener Refill
20 Litre
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£6.50
£0.02 per 100ml
VISIT
Asda
£7.00
£6.50
£0.02 per 100ml
VISIT
Amazon
£9.99
£10.50
£0.02 per 100ml
VISIT
Ebay
£9.99
£0.02 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Febreze prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£5.98
Usually
£12.16
£6.50
Sizes
20ml
Cheapest
£3.75
£18.75 per 100ml
20ml
£3.75
£18.75 per 100ml
2 x 20ml
£5.50
£13.75 per 100ml
2 x 20ml
£5.99
£14.98 per 100ml
3 x 20ml
£6.99
£11.65 per 100ml
3 x 20ml
£6.99
£11.65 per 100ml
2 x 20l
Best Value
£6.50
£0.02 per 100ml
Supermarket Alternatives
Asda
Cherry Blossom & Peony Air Freshener 250ml
£2.11
£0.84 per 100ml
Sainsbury's
Aerosol Air Freshener Lavender 250ml
£2.20
£0.88 per 100ml
Tesco
Cotton Fresh Air Freshener
£1.00
Good to know
Continuously fights odours
Alternates between 3 complementary scents
Lasts up to 90 days
Boosted scent travels further
Cleans away tough lingering pet odours
Leaves a light fresh scent
Febreze Odourclear technology fights odours
Adjust the level of scent
Available in a wide range of high quality fragrances
see more
Reviews
4.8
40 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Febreze
20ml
2
Febreze
3Volution Twin Refill Vanilla
1
£5.99
£14.98 per 100ml
20ml
2
Febreze
3Volution Air Freshener Plug in Refills Twin Pack Cotton Fresh
187
£5.99
£14.98 per 100ml
20ml
2
Febreze
3Volution Air Freshener Plug In Refill Twin Pack Spring Awakening
7
£5.99
£14.98 per 100ml
20ml
2
Febreze
3Volution Exotic Bloom Plug-In Refill Twin Pack Air Freshener
34
£5.99
£14.98 per 100ml
20ml
2
Febreze
3Volution Air Freshener Plug In Refill Spiced Apple
91
£5.99
£14.98 per 100ml
20ml
Febreze
3Volution Plug-In Refill Ruby Jasmine Air Freshener 20ml
28,140
£3.75
£18.75 per 100ml
20ml
Febreze
3Volution Air Freshener Plug-In Refill Fresh Linen
95
£3.75
£18.75 per 100ml
20ml
Febreze
3Volution Plug In Air Freshener Refill Spring Awakening
1,341
£3.49
£17.45 per 100ml
Febreze
20ml Air Freshener Refills
22
£5.00
20ml
3
Febreze
3Volution Triple Refill Spring
10
£6.99
£11.65 per 100ml
Related Products
269ml
2
Glade
Automatic Spray Twin Refill Relaxing Zen Air Freshener
38
£6.58
£1.22 per 100ml
269ml
2
Glade
Automatic Spray Twin Refill Sandalwood & Jasmine Air Freshener
8
£5.49
£1.02 per 100ml
Air Wick
Crisp Linen & Lilac Freshmatic Twin refill
19
£5.49
Perfect Scents
Fresh Linen (3Pack)
£3.00
Glade
Sense & Spray Twin Refill Linen
55
£3.95
269ml
Glade
Autospray Twin Refill Clean Linen Air
54
£5.49
£2.04 per 100ml
Glade
Auto Refill Twin Chocolate
£5.49
Perfect Scents
Refill Volution Mystic Japan
£3.00
250ml
Air Wick
Freshmatic twin Refill Crisp Linen & Lilac Air Freshener
19
£7.00
£2.80 per 100ml
Air Wick
Mist Twin Refill Linen & Petals
£7.50
Related Searches
Febreze
Air Fresheners
Diffuser Refills
Refills