Today's Deals
Help Guides
Download App
Fresh & Naked
Sweet Summer Salad Mix
90g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.20
£1.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Fresh & Naked prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.20
Usually
£1.20
Highest
£1.20
£1.20
Reviews
3.1
13 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Fresh & Naked
60g
Fresh & Naked
Just Lambs Lettuce
29
£1.20
£2.00 per 100g
Fresh & Naked
Sweet Crispy Mix
9
£1.20
Related Products
450g
Tesco
American Inspired Summer Salad Kit
18
£3.95
£0.88 per 100g
250g
Tesco
Sweet & Crunchy Salad
93
£0.78
£0.31 per 100g
230g
ASDA
Crunchy & Sweet Fine Cut Salad
266
£1.08
£0.47 per 100g
Tesco
Chopped Sweet Kale Salad Kit
11
£2.95
170g
ASDA
Bistro Salad
155
£1.12
£0.66 per 100g
160g
Tesco
Beetroot Salad
66
£1.45
£0.91 per 100g
90g
Tesco
Babyleaf Salad
106
£0.90
£1.00 per 100g
80g
Tesco
Butterhead Salad
97
£1.00
£1.25 per 100g
220g
Tesco
Crispy Salad
8
£1.55
£0.70 per 100g
140g
Florette
Classic Crispy Salad
206
£1.35
£0.96 per 100g
Related Searches
Fresh & Naked