Today's Deals
Help Guides
Download App
Gorilla
Superglue Gel Super Glue Gel
15g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£5.88
£9.07
£39.20 per 100g
VISIT
Asda
£6.47
£43.13 per 100g
VISIT
Amazon
£6.47
£4.96
£43.13 per 100g
VISIT
Tesco
£7.00
£46.67 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£8.25
£55.00 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Gorilla prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£5.88
Usually
£7.00
£5.88
Sizes
2 x 3g
Cheapest
£4.25
each
15g
Best Value
£5.88
£39.20 per 100g
Supermarket Alternatives
Asda
Craft Glue
£0.75
Tesco
Tesco White Glue 230Ml-Replenish
£1.80
Good to know
#3 in Super Glues
Glue bonds in 10 seconds
Impact-tough
Non-run control gel formula
Size: 15g
Reviews
1.7
12 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Gorilla
15g
Gorilla
Glue Superglue Liquid
3
£5.20
£34.67 per 100g
Gorilla
Glue Micro Precise
2
£7.95
12g
Gorilla
Superglue Brush & Nozzle 12gm
5
£6.98
£58.17 per 100g
3g
Gorilla
Super Glue 2 Tubes
29
£4.75
each
75g
Gorilla
Contact Adhesive Clear
1
£4.19
£5.59 per 100g
Related Products
3g
Loctite
Universal Superglue Original Liquid
3
£2.50
each
1g
Loctite
Power Flex Mini-Trio Gel Super Glue
6
£3.95
each
20g
Loctite
Super Glue Power Gel
1
£7.00
£35.00 per 100g
3g
Bostik
Liquid Super Glue
£2.50
each
4g
Loctite
Liquid Control Super Glue Transparent 4grm
4
£3.50
each
Loctite
Super Glue Power Flex Gel
3
£5.77
Related Searches
Gorilla
Super Glues
Glues