Today's Deals
Help Guides
Download App
Heck
10 Pork Chipolatas
340g
10
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.15
£0.09 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.25
£0.10 per 100g
VISIT
Tesco
£3.25
£0.10 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Heck prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.15
Highest
£39.99
£3.15
Supermarket Alternatives
Iceland
10 Pork Chipolata Sausages 283g
£3.45
£1.22 per 100g
Waitrose
No.1 British Free Range 12 Pork Chipolatas
£5.30
Sainsbury's
Butcher's Choice British Pork Chipolata sausages 340g
£1.79
£0.04 per 100g
Tesco
12 Pork Chipolatas Chipolatas 375g
£1.97
£0.53 per 100g
Morrisons
The Best Pork Chipolatas 375g
£3.25
£0.07 per 100g
Asda
24 Pork Cocktail Sausages 240g
£2.15
£0.90 per 100g
see more
Good to know
Nutritional
High Protein
Reviews
4.1
19 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Heck
660g
Heck
HECK! 97% 10 Pork Sausages
2
£5.00
£0.76 per 100g
400g
6
Heck
97% British Pork Sausages
390
£3.17
£0.13 per 100g
340g
10
Heck
Simply Chicken Sausages
44
£2.37
£0.07 per 100g
340g
10
Heck
British Chicken Italia Sausages
211
£2.81
£0.08 per 100g
300g
6
Heck
Heck! 97% Smoky Pork Gluten Free Sausage Rashers
128
£2.37
£0.13 per 100g
660g
Heck
HECK! Chicken Italia 10 Sausages
3
£5.00
£0.76 per 100g
340g
Heck
HECK! Cumberland Chicken 6 Sausages
£3.25
£0.96 per 100g
300g
Heck
HECK! 6 x Chicken Italia Gluten Free Sausage Rashers
7
£3.00
£1.00 per 100g
500g
Heck
HECK! Easy Beef & Pork Bolognese Mince
£6.00
£1.20 per 100g
500g
Heck
Chicken Italia Gluten Free Mince
13
£3.00
£0.60 per 100g
Related Products
283g
Iceland Luxury
10 Pork Chipolata Sausages
79
£3.45
£1.22 per 100g
12
SPECIALLY SELECTED
Pork Chipolata Sausages
£2.29
£0.19 each
340g
ASDA
Flavourful 12 Pork Chipolata Sausages
40
£1.84
£0.54 per 100g
625g
Exceptional by ASDA
20 Classic Pork Chipolata Sausages
40
£4.40
£0.70 per 100g
375g
Exceptional by ASDA
12 Classic Pork Chipolata Sausages
99
£3.17
£0.85 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's 10 Old English Pork Chipolata Sausages Taste the Difference
£4.25
£1.06 per 100g
340g
12
Sainsbury's
Butcher's Choice British Pork Chipolata sausages
40
£1.79
£0.04 per 100g
400g
6
The Black Farmer
6 Premium Pork Sausages
163
£3.50
£0.15 per 100g
270g
Tesco Finest
Gluten Free 18 British Pork Cocktail Sausages
28
£3.30
£1.22 per 100g
375g
12
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's British Pork Chipolata sausages Taste the Difference
63
£3.30
£0.07 per 100g
Related Searches
Heck
Sausages
Pork Sausages
Chipolatas