Today's Deals
Help Guides
Download App
Kellogg's
Coco Pops Chocolate Breakfast Cereal
295g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.35
£0.80 per 100g
VISIT
Poundland
£3.00
£1.02 per 100g
VISIT
Amazon
£5.99
£2.03 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Kellogg's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.35
Usually
£2.35
Highest
£2.35
£2.35
Sizes
295g
Cheapest
£2.35
£0.80 per 100g
420g
£2.85
£0.68 per 100g
420g
£3.50
£0.83 per 100g
430g
£2.85
£0.66 per 100g
650g
Best Value
£3.85
£0.59 per 100g
Supermarket Alternatives
Asda
Choco Snaps 300g
£1.74
£0.58 per 100g
Sainsbury's
Choco Rice Pops 375g
£0.95
£0.25 per 100g
Tesco
Choco Malt Wheats 500g
£1.85
£0.37 per 100g
Morrisons
Choco Nut Pillows Cereal
£1.15
Good to know
Contains 15% RI vitamin D to maintain normal bones
30% less sugar than other chocolate flavoured toasted rice cereals
50% of daily vitamin D needs
Just as delicious
Chocolatey yumminess
No artificial colours or sweeteners
Suitable for vegetarians
Halal - HFA approved
Kosher - Produce of the EU
see more
Reviews
3.3
29 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kellogg's
365g
Kellogg's
Coco Pops Mega Pops Chocolate Breakfast Cereal
227
£3.30
£0.90 per 100g
430g
Kellogg's
Coco Pops Chocos White Chocolate
£2.85
£0.66 per 100g
20g
Kellogg's
Coco Pops Chocolate Cereal Milk Snack Bars
90
£1.24
£1.55 per 100g
430g
Kellogg's
Coco Pops Chocos Mix Breakfast Cereal
86
£2.85
£0.66 per 100g
Kellogg's
Coco Pops Chocos Caramel Breakfast Cereal
50
£3.50
330g
Kellogg's
Honey Pops Breakfast Cereal
12
£2.00
£0.61 per 100g
350g
Kellogg's
Pokemon Chocolate Flavour Cereal
74
£2.85
£0.81 per 100g
Kellogg's
Oaties Chocolate Breakfast Cereal
49
£3.48
410g
Kellogg's
Krave Chocolate Hazelnut Cereal
57
£2.85
£0.70 per 100g
Kellogg's
Coco Pops Oat Bites
£3.50
Related Products
600g
Shreddies
Nestle Coco Shreddies The Coco One Cereal
1,053
£2.50
£0.42 per 100g
450g
Nestle
Cookie Crisp Chocolate Breakfast Cereal
2
£3.50
£0.78 per 100g
25g
Nestle
Lion Cereal Bar
38
£1.00
£0.67 per 100g
500ml
Bubble T Cosmetics Ltd
Bubble T Coco Pops Shower Gel
1
£3.99
£0.80 per 100ml
Nestle
Nestle Chocolate Minis Breakfast Cereal
138
£3.00
330g
Kit Kat
Nestle KitKat Milk Chocolate Cereal
652
£2.50
£0.76 per 100g
375g
Nesquik
Nestle Nesquik Cereal Cereal
266
£2.50
£0.67 per 100g
Dorset Cereals
Dorset Chocolate Cherry Granola Breakfast Cereal
36
£2.95
Jordans
Popped Oat Crunch Chocolate Breakfast Cereal
30
£3.60
Hasbro
50pcs Mini Jigsaw Puzzle Coco Pops
£3.00
Related Searches
Kellogg's
Cereals
Chocolate Cereals