Today's Deals
Help Guides
Download App
KitchenAid
Food Processor Almond Cream
3.1 Litre
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£219.00
£7.06 per 100ml
VISIT
Boots
£319.00
£10.29 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£6.40
Highest
£219.00
£219.00
Sizes
2.1l
Cheapest
£148.95
£7.09 per 100ml
2.1l
£148.95
£7.09 per 100ml
2.1l
£148.95
£7.09 per 100ml
3.1l
Best Value
£219.00
£7.06 per 100ml
3.1l
£238.95
£7.71 per 100ml
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From KitchenAid
KitchenAid
Mini Food Processor Almond Cream
£65.95
KitchenAid
Food Processor Attachment
£139.95
2.1l
KitchenAid
Food Processor Contour Silver
£219.00
£10.43 per 100ml
3.1l
KitchenAid
Food Processor Onyx Black
£319.00
£10.29 per 100ml
KitchenAid
Mini Food Processor Contour Silver
£62.30
KitchenAid
Mini Food Processor Onyx Black
£59.99
1.7l
KitchenAid
Kettle Almond Cream
£133.95
£7.88 per 100ml
4.8l
KitchenAid
Artisan Stand Mixer 125 Almond Cream
£366.00
£7.63 per 100ml
KitchenAid
Hand Blender (Corded) + Accessories Almond Cream
£159.00
4.8l
KitchenAid
175 Artisan Stand Mixer Almond Cream
£458.95
£9.56 per 100ml
Related Products
1.4l
Cookworks
FP9076-GS Food Processor
£45.00
£3.21 per 100ml
Ninja
Precisionpro Food Processor Bz651Uk
£79.99
Kenwood
Compact Food Processor FP120 White
£39.99
Russell Hobbs
Go Create Food Processor 27530
£47.00
500w
George Home
4 in 1 Food Processor
£30.00
Salter
3 In 1 Food Processor
£26.98
Breville
VBL253 Blend Active Blender Compact Food Processor
£38.00
JML
ChopChop Mini food processor that's USB rechargeable
£14.97
100ml
Magnum
Almond Ice Cream Lollies
£2.50
£0.83 per 100ml
Kenwood
FDP22.130GY MultiPro Go Food Processor
£49.00
Related Searches
KitchenAid