Today's Deals
Help Guides
Download App
KitchenAid
Food Processor Matte Black
3.1 Litre
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£238.95
£7.71 per 100ml
VISIT
Amazon
£239.00
£7.71 per 100ml
VISIT
Boots
£319.00
£10.29 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£5.50
Highest
£238.95
£238.95
Sizes
2.1l
Cheapest
£148.95
£7.09 per 100ml
2.1l
£148.95
£7.09 per 100ml
2.1l
£148.95
£7.09 per 100ml
3.1l
Best Value
£219.00
£7.06 per 100ml
3.1l
£238.95
£7.71 per 100ml
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From KitchenAid
3.1l
KitchenAid
Food Processor Onyx Black
£319.00
£10.29 per 100ml
KitchenAid
Mini Food Processor Empire Red
£53.45
KitchenAid
Mini Food Processor Onyx Black
£59.99
KitchenAid
Food Processor Attachment
£139.95
2.1l
KitchenAid
Food Processor Contour Silver
£219.00
£10.43 per 100ml
4.8l
KitchenAid
Artisan Stand Mixer 125 Matte Black
£390.15
£8.13 per 100ml
KitchenAid
Mini Food Processor Almond Cream
£65.95
KitchenAid
Mini Food Processor Contour Silver
£62.30
1.7l
KitchenAid
Kettle Matte Black
£133.95
£7.88 per 100ml
KitchenAid
Manual Control 2 Slice Toaster Matte Black
£125.95
Related Products
Morrisons
Multi Function Black Pen
£1.00
Ninja
Precisionpro Food Processor Bz651Uk
£79.99
Smeg
Kitchen Scales In Matte Black
£128.90
Progress
Mini Processor Black
£22.00
Salter
Matte Black Analyser Scale
£17.99
1.4l
Cookworks
FP9076-GS Food Processor
£45.00
£3.21 per 100ml
3kg
Salter
Mechanical Kitchen Scale
£7.00
£0.23 per 100g
Doomoo
Buddy Large Multi Use Maternity Pillow Cloudy Khaki
£69.99
Doomoo
Buddy Large Multi Use Maternity Pillow Risotto Taupe
£69.99
Doomoo
Buddy Large Multi Use Maternity Pillow Ethnic Petrol
£69.99
Related Searches
KitchenAid