Today's Deals
Help Guides
Download App
Lindt
Lindor Milk Chocolate Mini Truffles
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£2.50
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles
£19.50
Lindt Lindor Milk Chocolate Mini Truffles
£2.50
37g
Cheapest
£1.97
£5.32 per 100g
80g
£2.50
£3.13 per 100g
137g
£4.50
£3.28 per 100g
200g
£5.50
£2.75 per 100g
337g
£9.00
£2.67 per 100g
Reviews
5.0
7 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lindt
Lindt
Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box
534
£5.50
£2.75 per 100g
Lindt
LINDOR Assorted Mini Truffles
3
£2.50
£3.13 per 100g
Lindt
Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box
242
£5.50
£2.75 per 100g
Lindt
Assorted Chocolate Truffles
179
£9.00
£2.67 per 100g
Lindt
Lindor Milk Chocolate Egg with Assorted Truffles
6
£15.00
Lindt
Lindor Pistachio Milk Chocolate Bar
1
£1.35
£3.55 per 100g
Lindt
Lindor Milk Chocolate Egg with Lindor Assorted Truffles
3
£22.00
Lindt
Lindor Milk Chocolate Egg with Lindor Pistachio Truffles
1
£15.00
Lindt
Lindor Milk Chocolate Egg with Lindor Assorted Truffles
6
£12.00
Lindt
Lindor Shortbread Truffles
8
£7.50
£3.75 per 100g
Related Products
Kinder
Milk Chocolate Christmas Mini Figures
3
£1.00
£1.11 per 100g
Toblerone
Truffles Box
103
£6.00
£3.33 per 100g
Maltesers
Truffles Milk Chocolate Gift Box
207
£6.50
£3.25 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Belgian Chocolate Flaked Truffles
55
£4.80
Galaxy
Miniatures Pouch
2
£4.00
£1.54 per 100g
Lily O'Briens
Milk Chocolate Truffles
52
£6.25
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate
7
£2.25
£2.50 per 100g
Toblerone
Truffles milk Chocolate Gifting Box
65
£6.75
£3.75 per 100g
Toblerone
Milk Chocolate Bar 100g
6
£2.00
£2.00 per 100g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate
77
£2.75
£1.53 per 100g
Related Searches
Lindt