Today's Deals
Help Guides
Download App
Little Dish
BIG Cottage Pie
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.75
£1.25 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Little Dish
Little Dish
Cottage Pie
£2.94
300g
Little Dish
BIG Fish Pie
£3.75
£1.25 per 100g
250g
Little Dish
Cottage Pie Frozen Kids Meal
£2.75
£1.10 per 100g
300g
Little Dish
BIG Chicken Korma
£3.75
£1.25 per 100g
200g
Little Dish
Chicken & Vegetable Pie 1-5 Yrs
£2.94
£1.47 per 100g
300g
Little Dish
BIG Spaghetti & Meatballs
£3.75
£1.25 per 100g
200g
Little Dish
Classic Fish Pie Kids Meal
£3.15
£1.58 per 100g
200g
Little Dish
Chicken Katsu Curry Noodles Kid's Meal 1-5 Yrs
£3.15
£1.58 per 100g
250g
Little Dish
Tomato & 5 Veg sauce
£2.85
£1.14 per 100g
250g
Little Dish
Creamy Pesto & Cheese sauce
£2.85
£1.14 per 100g
Related Products
325g
Charlie Bigham's
Cottage Pie Meals For One
£6.50
£2.00 per 100g
400g
Cathedral City
Cottage Pie
£3.75
£0.94 per 100g
650g
Charlie Bigham's
Cottage Pie
£9.95
£1.53 per 100g
150g
Lily's Kitchen
Cottage Pie for Dogs
£1.27
£0.85 per 100g
375g
Bisto
Classic Cottage Pie
£1.50
£0.40 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Cottage Pie
£2.89
CRESTWOOD
Cottage Pie
£5.99
SPECIALLY SELECTED
Cottage Pie
£3.69
SPECIALLY SELECTED
Cottage Pie
£5.49
INSPIRED CUISINE
Cottage Pie
£2.79
Related Searches
Little Dish