Today's Deals
Help Guides
Download App
L'Oreal
Men Expert Carbon Protect 4in1 Roll-On Deodorant
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.35
£4.70 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£2.90
£5.80 per 100ml
£1.90 NECTAR
VISIT
Tesco
£2.90
£5.80 per 100ml
£1.90 CLUBCARD
VISIT
Boots
£3.80
£7.60 per 100ml
VISIT
Superdrug
£3.80
£7.60 per 100ml
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how L'Oreal prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.35
Usually
£5.99
Highest
£17.62
£2.35
Sizes
50ml
£2.35
£4.70 per 100ml
100ml
£3.25
£3.25 per 100ml
150ml
Best Value
Cheapest
£2.25
£1.50 per 100ml
Supermarket Alternatives
Asda
Aqua Anti-Perspirant Deodorant 250ml
£1.34
£0.54 per 100ml
Good to know
#5 in Men's Deodorant Roll-ons
Provides protection against odour, bacteria, perspiration and yellow stains
Contains ultra absorbent micro captors
Helps combat wetness
Infused with an intense fresh ice fragrance for a cooling effect
Leaves skin calm, clean and comfortable
Fights against odour, white and yellow marks and protects against sweat for 48Hrs.
see more
Reviews
4.7
177 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From L'Oreal
50ml
L'Oreal
Men Expert Thermic Resist 48H Roll On Anti-Perspirant Deodorant
84
£2.35
£4.70 per 100ml
100ml
L'Oreal
Men Expert Fresh Extreme 48H Roll On Anti-Perspirant Deodorant
1
£3.25
£3.25 per 100ml
L'Oreal
MEN EXPERT TOTAL RECHARGE
£9.99
100ml
L'Oreal
Men Expert Pure Charcoal Anti-Blackhead Daily Face Scrub Exfoliator
184
£3.49
£3.49 per 100ml
50ml
L'Oreal
Men Expert Power Age Recharging Night Gel
144
£13.50
£27.00 per 100ml
50ml
L'Oreal
Men Expert Invincible Sport 96H Roll-On Deodorant
7
£2.35
£4.70 per 100ml
250ml
L'Oreal
Men Expert Carbon Protect 5-in-1 Spray Deodorant Carbon Intense
60
£3.25
£1.30 per 100ml
300ml
L'Oreal
Men Expert Carbon Protect APD Deodorant Spray
3
£3.90
£1.30 per 100ml
L'Oreal
Men Expert Morning Basics
1
£13.00
100ml
L'Oreal
Men Expert Pure Charcoal Daily Face Wash Cleanser
77
£3.49
£3.49 per 100ml
Related Products
50ml
Nivea
MEN Cool Kick Anti-Perspirant Deodorant Roll-On
236
£1.49
£2.98 per 100ml
50ml
Dove
Men+Care Classic Antiperspirant Deodorant Roll On
17
£1.45
£2.90 per 100ml
50ml
Sure
Men Antiperspirant Deodorant Roll On Base Original
64
£1.29
£2.58 per 100ml
50ml
Sure
Men Sensitive 48h Antiperspirant Roll On Deodorant
147
£1.39
£2.78 per 100ml
50ml
Dove
48h Fresh Antiperspirant Deodorant Roll On
2
£1.45
£2.90 per 100ml
100ml
Mitchum
Men 48hr Protection Ice Fresh Anti-Perspirant & Deodorant Roll On
196
£2.50
£2.50 per 100ml
50ml
Lynx
Men Roll On Antiperspirant Deodorant Africa
97
£1.67
£3.34 per 100ml
50ml
Nivea
Men Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Roll-On 48 Hours Deo
288
£1.49
£2.98 per 100ml
50ml
Sanex
Men Sensitive 48h Antiperspirant Roll-On Deodorant
59
£1.97
£3.94 per 100ml
50ml
Dove
Men+Care Advanced Antiperspirant Deodorant Roll On Extra Fresh
118
£3.00
£6.00 per 100ml
Related Searches
L'Oreal
Deodorants