Today's Deals
Help Guides
Download App
L'Oreal
Men Expert L'oreal Men Expert Shirt Protect Anti-Marks 48H Roll On Anti-Perspirant Deodorant Large Xxxl
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.25
£3.25 per 100ml
VISIT
Boots
£3.25
£3.25 per 100ml
VISIT
Savers
£3.25
£3.25 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Asda
Aqua Anti-Perspirant Deodorant 250ml
£1.34
£0.54 per 100ml
Good to know
Discover with anti-mark technology
48Hr Protection against types of deodorant marks
Protects against sweat patches, yellow stains, white marks, cardboard effect
Long lasting fresh fragrance
Now in largest 100ml size
Shake before use
see more
Reviews
5.0
4 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From L'Oreal
100ml
L'Oreal
Men Expert Deodorant Carbon Protect Roll On 48H Anti-Perspirant
11
£3.25
£3.25 per 100ml
50ml
L'Oreal
Men Expert Carbon Protect 4in1 Roll-On Deodorant
177
£2.35
£4.70 per 100ml
250ml
L'Oreal
Men Expert Shirt Protect 48H Antiperspirant Deodorant
10
£3.25
£1.30 per 100ml
100ml
L'Oreal
Men Expert Fresh Extreme 48H Roll On Anti-Perspirant Deodorant
1
£3.25
£3.25 per 100ml
50ml
L'Oreal
Men Expert Fresh Extreme 48H Roll On Anti-Perspirant Deodorant
85
£3.80
£7.60 per 100ml
50ml
L'Oreal
Men Expert Shirt Protect 48H Antiperspirant Roll On Deodorant
111
£3.80
£7.60 per 100ml
50ml
L'Oreal
Men Expert Thermic Resist 48H Roll On Anti-Perspirant Deodorant
84
£2.35
£4.70 per 100ml
250ml
L'Oreal
Men Expert Thermic Resist 48H Anti-Perspirant Deodorant
111
£3.25
£1.30 per 100ml
250ml
L'Oreal
Men Expert Carbon Protect 5-in-1 Spray Deodorant Carbon Intense
60
£3.25
£1.30 per 100ml
250ml
L'Oreal
Men Expert Fresh Extreme APD 48H Antiperspirant Deodorant
36
£3.25
£1.30 per 100ml
Related Products
150ml
Bear
L'Oreal Paris Men Expert Shirt Protect Deodorant Spray
£2.25
£1.50 per 100ml
50ml
Nivea
MEN Cool Kick Anti-Perspirant Deodorant Roll-On
236
£1.49
£2.98 per 100ml
50ml
Sure
Men Sensitive 48h Antiperspirant Roll On Deodorant
147
£1.39
£2.78 per 100ml
50ml
Dove
Men+Care Classic Antiperspirant Deodorant Roll On
17
£1.45
£2.90 per 100ml
50ml
Sure
Men Antiperspirant Deodorant Roll On Base Original
64
£1.29
£2.58 per 100ml
50ml
Dove
48h Fresh Antiperspirant Deodorant Roll On
2
£1.45
£2.90 per 100ml
250ml
Nivea
Protect & Care Anti-Perspirant Deodorant 48 Hours Roll-On for Men
2
£2.75
£1.10 per 100ml
50ml
Clarins
men Anti-Perspirant Roll-On
16
£17.60
£35.20 per 100ml
50ml
Right Guard
48H Cool Roll On
£1.00
£2.00 per 100ml
50ml
Nivea
Men Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Roll-On 48 Hours Deo
288
£1.49
£2.98 per 100ml
Related Searches
L'Oreal
Deodorants
Roll Ons