Today's Deals
Help Guides
Download App
M&M's
Cookie Dough Milk Chocolate Bag
102g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£1.75
£1.72 per 100g
VISIT
Asda
£1.88
£1.84 per 100g
VISIT
Tesco
£2.20
£2.16 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.20
£2.16 per 100g
VISIT
Co-op
£2.40
£2.35 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
102g
Best Value
Cheapest
£1.75
£1.72 per 100g
176g
£3.08
£1.75 per 100g
Reviews
3.7
44 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From M&M's
112g
M&M's
M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag
137
£1.49
£1.33 per 100g
200g
M&M's
Crunchy Peanut & Milk Chocolate Sharing Bag
142
£3.08
£1.54 per 100g
330g
M&M's
Peanut Milk Chocolate Family
£4.50
£1.36 per 100g
112g
M&M's
Christmas Chocolate Bag
£2.20
£1.96 per 100g
M&M's
Milk Chocolate Crispy Easter Bunny
£0.85
29g
M&M's
Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat
2
£0.50
£1.72 per 100g
115g
M&M's
M&M's Minis Milk Chocolate Bites Pouch Bag
6
£1.50
£1.30 per 100g
M&M's
Crispy Milk Chocolate Mini Easter Eggs
3
£2.00
M&M's
Easter Shape Milk Chocolate with Mini M&M's
1
£3.50
M&M's
Minis Milk Chocolate Cookies
36
£2.50
Related Products
300g
Sainsbury's
Milk Chocolate Chip Cookie Dough
13
£2.55
£0.85 per 100g
Fun Size
Mars Funsize Milk Chocolate Party Bag Multipack Maltesers M&M's Twix & More
49
£8.25
112g
Galaxy
Milk Chocolate Counters Pouch Bag
13
£1.69
£1.51 per 100g
60g
Grenade
Carb Killa High Protein Bar Chocolate Chip Cookie Dough
2
£1.80
£3.00 per 100g
58.5g
Maltesers
Milk Chocolate Pouch Bag
5
£1.10
£1.88 per 100g
60g
Grenade
Chocolate Chip Cookie Dough Protein Bar
1
£5.00
£2.08 per 100g
158g
Maltesers
Milk Chocolate & Honeycomb Sharing Pouch Bag
99
£2.50
£1.58 per 100g
64g
Warrior
Crunch Chocolate Chip Cookie Dough Bar
6
£1.75
£2.73 per 100g
25g
Nomo
Cookie Dough Reindeer
2
£1.00
£4.00 per 100g
Spooners
Double Chocolate Cookie Dough
10
£3.00
Related Searches
M&M's