Today's Deals
Help Guides
Download App
M&M's
Cookie Dough Milk Chocolate Bag
176g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£3.08
£1.75 per 100g
VISIT
Tesco
£3.10
£1.76 per 100g
£2.50 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£4.00
£2.27 per 100g
£2.50 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
102g
Best Value
Cheapest
£1.75
£1.72 per 100g
176g
£3.08
£1.75 per 100g
Reviews
3.0
2 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From M&M's
112g
M&M's
M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag
137
£1.49
£1.33 per 100g
200g
M&M's
Crunchy Peanut & Milk Chocolate Sharing Bag
142
£3.08
£1.54 per 100g
330g
M&M's
Peanut Milk Chocolate Family
£4.50
£1.36 per 100g
112g
M&M's
Christmas Chocolate Bag
£2.20
£1.96 per 100g
M&M's
Milk Chocolate Crispy Easter Bunny
£0.85
29g
M&M's
Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat
2
£0.50
£1.72 per 100g
115g
M&M's
M&M's Minis Milk Chocolate Bites Pouch Bag
6
£1.50
£1.30 per 100g
M&M's
Crispy Milk Chocolate Mini Easter Eggs
3
£2.00
M&M's
Easter Shape Milk Chocolate with Mini M&M's
1
£3.50
M&M's
Minis Milk Chocolate Cookies
36
£2.50
Related Products
104g
Munchies
Milk Chocolate & Caramel Sharing Pouch
25
£1.25
£1.20 per 100g
158g
Maltesers
Milk Chocolate & Honeycomb Sharing Pouch Bag
99
£2.50
£1.58 per 100g
99g
Kit Kat
KitKat Cookie Dough Flavour Chocolate Sharing Bar
149
£1.25
£1.26 per 100g
195g
Galaxy
Minstrels Milk Chocolate Buttons Sharing Pouch Bag
32
£2.50
£1.28 per 100g
Maltesers
Milk Chocolate Easter Mix Sharing Pouch Bag
3
£5.50
300g
Sainsbury's
Milk Chocolate Chip Cookie Dough
13
£2.55
£0.85 per 100g
Celebrations
Easter Mix Pouch
5
£2.00
194g
Munchies
Chocolate
2
£2.78
£1.43 per 100g
Fun Size
Mars Funsize Milk Chocolate Party Bag Multipack Maltesers M&M's Twix & More
49
£8.25
92g
Aero
Peppermint Bubbles Sharing Bag
140
£1.25
£1.36 per 100g
Related Searches
M&M's