Today's Deals
Help Guides
Download App
Nomo
Mini Cookie Dough Reindeers Chocolate
53g
5
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.85
£1.08 per 100g
VISIT
Ebay
£7.36
£2.78 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
5.0
1 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nomo
25g
Nomo
Cookie Dough Reindeer
2
£1.00
£4.00 per 100g
53g
5
Nomo
Mini Caramel Reindeers
£2.75
£1.04 per 100g
127g
Nomo
Cookie Dough XL Bar
12
£3.90
£3.07 per 100g
33g
Nomo
Cookie Dough Bar
£1.50
£4.55 per 100g
Nomo
Cookie Dough Egg and Bunny
2
£7.50
25g
Nomo
Mint Truffle Reindeer
£1.00
£4.00 per 100g
140g
Nomo
Mini Bars
7
£6.50
£4.64 per 100g
76g
Nomo
Kids Selection Box
2
£4.50
£5.92 per 100g
12g
3
Nomo
Creamy Vegan Chocolate Lollies Kids
14
£2.15
£5.97 per 100g
33g
Nomo
Toasted Coconut Chocolate Bar
£1.50
£4.55 per 100g
Related Products
59g
Maltesers
Mini Reindeer
38
£1.00
£1.69 per 100g
29g
5
Maltesers
Reindeer Milk Chocolate
£2.75
£1.90 per 100g
60g
Grenade
Carb Killa High Protein Bar Chocolate Chip Cookie Dough
2
£1.80
£3.00 per 100g
60g
4
Grenade
Chocolate Chip Cookie Dough Protein Bar
1
£5.00
£2.08 per 100g
64g
Warrior
Crunch Chocolate Chip Cookie Dough Bar
6
£1.75
£2.73 per 100g
Spooners
Double Chocolate Cookie Dough
10
£3.00
102g
M&M's
Cookie Dough Milk Chocolate Bag
44
£1.75
£1.72 per 100g
170g
Ben & Jerry's
Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream Chunks Tub
91
£3.50
£2.06 per 100g
460ml
Halo Top
Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream
2
£3.75
£0.82 per 100ml
34g
6
DOUGHLICIOUS
Gourmet Chocolate Chip Cookie Dough
9
£3.00
£1.47 per 100g
Related Searches
NOMO