Today's Deals
Help Guides
Download App
McVitie's
Penguin Chocolate Biscuit Bar
29g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£0.75
£2.59 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.00
£3.45 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how McVitie's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.75
Highest
£4.25
£0.75
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From McVitie's
24.6g
McVitie's
Penguin Original Milk Chocolate Biscuit Bars
£1.00
£0.58 per 100g
24.6g
McVitie's
Penguin Orange Chocolate Biscuit Bars
£1.00
£0.58 per 100g
24.6g
McVitie's
Penguin Milk Chocolate Biscuit Bar 14x344.4g Family Pack
£2.00
£0.58 per 100g
24.6g
McVitie's
Penguin Mint Chocolate Biscuit Bars
£1.00
£0.58 per 100g
24.6g
McVitie's
Penguin Original Biscuit Bar
£2.00
£1.16 per 100g
266g
McVitie's
Gingerbread Chocolate Digestives
£1.00
£0.38 per 100g
McVitie's
Penguin Original Biscuit Bars Multipack
£1.50
80g
McVitie's
Milk Chocolate Nibbles
£1.25
£1.56 per 100g
22g
McVitie's
Club Mint Chocolate Biscuit Bars
£1.25
£0.81 per 100g
29g
McVitie's
Jaffa Elf Milk Chocolate Treat
£0.75
£2.59 per 100g
Related Products
Ritter Sport
Butter Biscuit Milk Chocolate Bar
£1.84
38g
Lindt
Lindor Milk Chocolate Treat Bar
£1.35
£3.55 per 100g
130.9g
Toffee Crisp
Milk Chocolate Biscuit Bar Multipack
£1.34
£0.15 per 100g
186.3g
Kit Kat
Milk Chocolate Biscuit Bar Multipack
£2.60
£0.16 per 100g
108g
Blue Riband
Original Milk Chocolate Wafer Biscuit Bar Multipack (6Pack)
£0.97
£0.15 per 100g
46g
Yorkie
Nestle Yorkie Raisin & Biscuit Milk Chocolate Bar Multipack
£2.00
£1.45 per 100g
75g
Twix
Xtra Hazelnut Milk Chocolate Biscuit Bar
£1.50
£2.00 per 100g
44g
Nescafe
Yorkie Raisin & Biscuit Milk Chocolate Bar
£1.00
£2.27 per 100g
Blue Riband
Milk Chocolate Wafer Biscuit Bar Multipack
£2.00
41.5g
Kit Kat
KitKat Fairtrade 4 Finger Milk Chocolate Bar X
£2.97
£0.89 per 100g
Related Searches
McVitie's