Today's Deals
Help Guides
Download App
Milkybar
White Chocolate Giant Buttons Bag
176g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.00
£1.70 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Milkybar prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.90
Usually
£2.50
Highest
£3.00
£3.00
Sizes
80g
£1.75
£2.19 per 100g
80g
Cheapest
£1.50
£1.88 per 100g
94g
£1.65
£1.76 per 100g
176g
£3.00
£1.70 per 100g
176g
Best Value
£2.80
£1.59 per 100g
Reviews
4.9
17 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Milkybar
300g
Milkybar
White Chocolate
£5.00
£1.67 per 100g
Milkybar
White Chocolate Egg
£2.00
90g
Milkybar
White Chocolate Sharing Block Bar
34
£1.25
£1.39 per 100g
25g
Milkybar
Nestle Milkybar White Chocolate Bars Multipack
26
£1.50
£1.50 per 100g
150g
Milkybar
White Chocolate Block
£2.25
£1.50 per 100g
12g
Milkybar
White Chocolate Kid Bar Multipack (6Pack)
26
£1.50
£2.08 per 100g
12g
Milkybar
Kid Bar
1
£0.30
£2.50 per 100g
25g
Milkybar
White Medium Multipack
26
£2.25
£2.25 per 100g
Milkybar
Mini Eggs Bar
4
£1.00
Milkybar
Mini Eggs
1
£1.00
Related Products
100g
Cadbury
White Chocolate Giant Buttons Bag
12
£1.94
£1.94 per 100g
100g
Cadbury
Bournville Dark Chocolate Giant Buttons Bag
65
£1.85
£1.85 per 100g
184.8g
Cadbury
Dairy Milk Giant Buttons Big Share Bag Chocolate
48
£3.40
£1.84 per 100g
40g
Cadbury
Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag
6
£1.00
£2.50 per 100g
100g
Cadbury
Dairy Milk Giant Buttons
104
£1.30
£1.30 per 100g
175g
Cadbury
Dairy Milk Giant Buttons
1
£2.50
£1.43 per 100g
119g
Cadbury
Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Share Bag
22
£2.45
£2.06 per 100g
DAIRYFINE
Giant Milk Chocolate Buttons
£0.99
DAIRYFINE
Giant Caramel Chocolate Buttons
£0.99
105g
Cadbury
Dairy Milk Buttons Twisted
19
£1.30
£1.24 per 100g
Related Searches
MILKYBAR