Today's Deals
Help Guides
Download App
Morliny
Masurian Sausage
520g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.78
£0.53 per 100g
VISIT
Morrisons
£3.15
£0.61 per 100g
VISIT
Tesco
£3.50
£0.67 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Morliny prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Usually
£2.78
£2.78
Supermarket Alternatives
Waitrose
Cooks' Ingredients Spanish Navara Chorizo
£2.75
Sainsbury's
Chorizo Ring Mild 225g
£2.60
£1.16 per 100g
Reviews
4.0
1 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morliny
400g
Morliny
Garlic Sausage
4
£2.50
£0.63 per 100g
400g
Morliny
Chicken Breast Sausage
13
£3.58
£0.90 per 100g
240g
Morliny
Slazerki
1
£2.65
£1.10 per 100g
200g
Morliny
Ham Slices
1
£2.45
£1.23 per 100g
250g
Morliny
Berlinki Hot Dog With Classic Cheese
8
£1.45
£0.58 per 100g
250g
Morliny
Chicken Burger Patties
6
£1.20
£0.48 per 100g
Morliny
Poledwiczki z Kuczaka Chicken Inner Fillet
£4.00
250g
Morliny
Berlinki Chicken Hot Dogs
21
£1.45
£0.58 per 100g
100g
Morliny
Sliced Sopocka Pork Loin Slices
14
£1.15
£1.15 per 100g
100g
Morliny
Sliced Sopocka Loin
11
£1.40
£1.40 per 100g
Related Products
240g
Pukka
Pork Sausage Rolls
13
£1.50
£0.16 per 100g
360g
Pukka
4 Sausage Rolls
19
£1.50
£0.10 per 100g
300g
Tarczynski
Geesowska Polish Sausage
13
£3.85
£1.28 per 100g
270g
Krakus
Hunter's Pork Sausage
1
£2.97
£1.10 per 100g
210g
Quorn
Vegetarian 3 Sausage Rolls
52
£2.00
£0.32 per 100g
220g
Wall's
Hearty Pork Sausage Rolls
51
£1.25
£0.14 per 100g
220g
Ginsters
4 Sausage Rolls
6
£2.25
£1.02 per 100g
130g
Ginsters
Large Sausage Roll
75
£1.00
£0.77 per 100g
200g
Ginsters
2 x Sausage Rolls
£2.25
£0.56 per 100g
550g
Wall's
Hearty Sausage Rolls
17
£2.25
£0.04 per 100g
Related Searches
Morliny
Sausages
Smoked Sausages