Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
British Slow Cooked Buffalo Wings
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£5.50
£1.10 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Morrisons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.99
Highest
£5.50
£5.50
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
500g
Morrisons
British Slow Cooked Jerk Wings
£5.50
£1.10 per 100g
450g
Morrisons
British Slow Cooked Hot Honey Chicken Wings
£5.50
£1.22 per 100g
Morrisons
British BBQ Buffalo Chicken Wings
£3.00
Morrisons
Spicy Buffalo Roast Chicken Wings
£3.00
470g
Morrisons
British Slow Cooked Beef Joint With A Red Wine Gravy
£5.75
£1.22 per 100g
350g
Morrisons
British Slow Cooked Char Sui Pork Belly with Sticky Glaze
£5.50
£1.57 per 100g
Morrisons
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.00
Morrisons
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.00
Morrisons
Slow Cooked Beef Chilli
£5.50
Morrisons
Slow Cooked Carvery Trio
£25.00
Related Products
525g
Sainsbury's
Hot Buffalo Cooked British Chicken Wings
£4.50
£0.86 per 100g
600g
Sainsbury's
Slow Cook Buffalo British Chicken Wings (Serves 2)
£4.50
£0.75 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Cooked Buffalo Chicken Wings
£4.25
Tesco
Slow Cooked BBQ Chicken Wings
£5.95
500g
Tesco
Slow Cooked BBQ Chicken Wings
£3.75
£0.75 per 100g
Tesco
Slow Cooked Sweet Chilli Chicken Wings
£3.20
500g
Tesco
Slow Cooked Sweet Chilli Chicken Wings
£3.75
£0.75 per 100g
430g
Morrisons The Best
British Slow Cooked Beef Stroganoff
£7.00
£1.63 per 100g
148ml
Frank's
RedHot Buffalo Wings Sauce
£2.00
£1.35 per 100ml
525g
Sainsbury's
Sweet Chilli Cooked British Chicken Wings
£4.50
£0.86 per 100g
Related Searches
Morrisons