Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Profiteroles
16
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.25
£0.14 each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Morrisons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£2.00
Highest
£2.25
£2.25
Sizes
Morrisons Profiteroles
Cheapest
£1.75
Morrisons Profiteroles
£3.00
16 x
£2.25
£0.14 each
Supermarket Alternatives
Iceland
16 (Approx.) Profiteroles 280g
£2.30
£0.82 per 100g
Asda
Free From by 16 Cream Filled Profiteroles 292g
£2.68
£0.92 per 100g
Tesco
Chocolate Profiteroles 235g
£2.25
£0.96 per 100g
Sainsbury's
Belgian Chocolate Profiteroles
£4.00
Waitrose
Waitrose 12 Belgian Chocolate Profiteroles
£4.25
Morrisons
16 Gluten Free Profiteroles With Chocolate Sauce
£3.25
see more
Good to know
Dairy filling with whipped cream choux pastry balls
Includes a sachet of chocolate flavoured sauce for drizzling
Defrosts in 30 minutes
Suitable for vegetarians
Reviews
4.3
12 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
Morrisons
16 Gluten Free Profiteroles With Chocolate Sauce
8
£3.25
Morrisons
Loaf Cake Liners
3
£2.55
Morrisons
Say It With Cake.. Happy Birthday Celebration Cake Cubes Serves 15
13
£15.00
Morrisons
Tomato & Chilli Pasta Sauce
9
£0.79
£0.16 per 100g
Morrisons
Paracetamol Plus Caplets
1
£0.85
Morrisons
Donate 5 To Support A Food Bank With Morrisons
6
£5.00
Morrisons
Non Stick Saute Pan With Lid
£12.00
Morrisons
Women'S Health Vitamins
2
£3.75
Morrisons
Bran Flakes
14
£1.25
Morrisons
Strawberry Ice Cream Cones
15
£1.70
Related Products
Co-op
Profiteroles
£3.85
Tesco
Chocolate Profiteroles
52
£2.25
£0.96 per 100g
The BAKERY at ASDA
12 Profiteroles
11
£3.75
Sainsbury's
Belgian Chocolate Profiteroles
27
£4.00
Dessert Menu
Profiteroles Italian Dessert
£2.75
Tesco
Free From Profiteroles
3
£2.00
£0.91 per 100g
Tesco
Chocolate Profiteroles Stack
55
£3.50
Iceland
16 (Approx.) Profiteroles
47
£2.30
£0.82 per 100g
12
Tesco
Belgian Chocolate Profiteroles
£3.50
£0.29 each
Morrisons The Best
12 Salted Caramel Profiteroles
£7.50
Related Searches
Morrisons
Profiteroles
Desserts