Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
The Best Treacle Tart
417g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£4.25
£1.02 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
Morrisons
The Best Amaretto Tiramisu
£3.50
Morrisons
The Best Raspberry Eton Mess
£3.50
Morrisons
The Best Espresso Tiramisu Contains Alcohol
£1.75
Morrisons
The Best Mascarpone & Berry Cheesecake
£5.00
87g, 174g
Morrisons
The Best Dark Chocolate Black Forest Panna Cotta
£3.50
£2.01 per 100g
Morrisons
The Best Primitivo
£9.25
300g
Morrisons
The Best Coleslaw
£1.80
£0.60 per 100g
Morrisons
The Best Verdicchio
£8.75
Morrisons
The Best Sancerre
£17.00
Morrisons
The Best Shiraz
£9.75
Related Products
300g
Sainsbury's
Treacle Tart
£3.85
£1.28 per 100g
395g
Tesco
Treacle Tart
£4.00
£1.01 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Treacle Tart
£3.85
Morrisons The Best
Large Lemon Tart
£4.25
454g
Lyle's
Black Treacle
£1.74
£0.38 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Lemon Tart Taste the Difference
£2.95
£1.48 each
100g
The Jolly Hog
Outdoor Bred Black Treacle Ham
£3.25
£3.25 per 100g
Uncle Joe's
Favourites Treacle Caramels
£1.25
900g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sicilian Lemon Tart Taste the Difference
£10.00
£1.11 per 100g
855g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate & Salted Caramel Tart Taste the Difference
£10.00
£1.17 per 100g
Related Searches
Morrisons