Today's Deals
Help Guides
Download App
Nik Naks
Nice N Spicy Grab Bag Crisps
45g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.25
£2.78 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£1.25
Usually
£4.70
Highest
£1.25
£1.25
Sizes
45g
Best Value
Cheapest
£1.25
£2.78 per 100g
45g
£1.25
£2.78 per 100g
Good to know
Nice 'N' Spicy Flavour Corn Snack.
Reviews
4.8
12 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nik Naks
130g
Nik Naks
Nice 'n' Spicy Crisps
1
£1.50
£1.15 per 100g
20g
Nik Naks
Nice & Spicy Corn Snacks
232
£1.60
£1.33 per 100g
20g
Nik Naks
Rib 'N' Saucy Multipack Snacks
74
£1.72
£1.43 per 100g
45g
Nik Naks
Rib & Saucy Flavour Crisps
£1.25
£2.78 per 100g
130g
Nik Naks
Twisters Nice 'N' Spicy
£1.50
£1.15 per 100g
Related Products
Popchips
Barbeque Grab Bag Crisps
£1.12
45g
McCoy's
Hot'n'Spicy Grab Bag Crisps
1
£1.25
£2.78 per 100g
44g
Doritos
Tangy Cheese Grab Bag Crisps
35
£1.25
£2.84 per 100g
50g
Discos
Salt & Vinegar Grab Bag Crisps Bag
18
£1.25
£2.50 per 100g
44g
Doritos
Chilli Heatwave Grab Bag Crisps
36
£1.35
£3.07 per 100g
44g
Doritos
Cool Original Grab Bag Crisps
42
£1.35
£3.07 per 100g
45g
Walkers
BBQ Sauce Crisps
£1.20
£2.67 per 100g
44g
Doritos
Cool Original Tortilla Chips Grab Bag Crisps
42
£1.17
£2.66 per 100g
48g
Doritos
Chilli Heatwave Grab Bag Crisps
1
£1.10
£2.29 per 100g
34g
Walkers
Quavers Cheese Snacks Crisps
72
£1.25
£3.68 per 100g
Related Searches
Nik Naks