Today's Deals
Help Guides
Download App
Pepsi
Max
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£7.00
VISIT
Ebay
£14.75
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Pepsi prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£5.90
Usually
£6.25
Highest
£7.00
£7.00
Sizes
Pepsi Max
£7.00
Pepsi Max Cherry No Sugar
£2.25
Pepsi Max No Sugar
£2.25
8 x
£4.19
£0.52 each
330ml
£1.35
£0.41 per 100ml
330ml
Cheapest
£0.69
£0.21 per 100ml
500ml
£1.00
£0.20 per 100ml
600ml
£2.25
£0.38 per 100ml
2l
£1.99
£0.10 per 100ml
2l
£1.99
£0.10 per 100ml
8 x 330ml
£3.25
£0.12 per 100ml
15 x 330ml
£7.25
£0.15 per 100ml
15 x 330ml
£6.50
£0.13 per 100ml
18 x 330ml
£10.55
£0.18 per 100ml
see more
Supermarket Alternatives
Tesco
Xero Cola 330ml
£2.60
£0.10 per 100ml
Sainsbury's
Cola 2l
£0.85
£0.04 per 100ml
Asda
Cola Zero
£0.49
Good to know
Contains
Sweeteners
Low calorie cola flavoured soft drink with sweeteners
1 calorie per can
Suitable for vegans and vegetarians
Best served chilled or over ice
Long lasting hit of caramel and vanilla
Intense taste of a regular Pepsi
No sugar
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
"This is the best fizzy drink ever made"
"This is the sweetest sugar free drink you will find"
"This is a ridiculous price to pay especially when it costs more than the 1"
"I love Pepsimax and drink a can a day"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pepsi
Pepsi
Max Slam No Sugar Cola Bottle
50
£1.00
£0.20 per 100ml
Pepsi
Cream Soda Soft Drink Cans
118
£4.50
£0.17 per 100ml
Pepsi
Cola Zero Sugar Strawberries 'N' Cream Flavour Cans
119
£3.50
£0.13 per 100ml
Pepsi
Max Lime No Sugar Cola Cans
33
£4.19
£0.16 per 100ml
Pepsi
Max Cherry No Sugar Cola Bottle
70
£1.00
£0.08 per 100ml
Pepsi
Max Cherry No Sugar Cola Can
34
£0.75
£0.23 per 100ml
Pepsi
Max Cherry No Sugar Cola Bottle
73
£2.00
£0.10 per 100ml
Pepsi
Diet Cola Can
54
£4.19
£0.16 per 100ml
Pepsi
Max Cherry Cola
92
£9.00
£0.11 per 100ml
Pepsi
Zero Sugar Cream Soda Flavour
39
£2.00
£0.40 per 100ml
Related Products
Coca-Cola
Zero Sugar
11
£7.00
£0.12 per 100ml
Coca-Cola
Coca Cola Zero Sugar
136
£4.50
£0.25 per 100ml
Coca-Cola
Zero Sugar Cherry
41
£3.00
£0.11 per 100ml
Coca-Cola
Zero Sugar Can Coke
174
£7.89
£0.10 per 100ml
Coca-Cola
Zero Sugar Cherry Float Cans
7
£3.75
£0.14 per 100ml
Coca-Cola
Zero Sugar Cans
381
£3.50
£0.13 per 100ml
Coca-Cola
Zero Sugar
75
£10.00
£0.10 per 100ml
Coca-Cola
Zero Sugar Cans
1
£5.00
£0.13 per 100ml
Coca-Cola
Zero Sugar Cans
42
£3.75
£0.14 per 100ml
Coca-Cola
Zero Sugar
1
£2.50
£0.21 per 100ml
Related Searches
Pepsi
Colas
Fizzy Drinks
Diet Colas
Sodas