Today's Deals
Help Guides
Download App
Pepsi
Max
330ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.35
£0.41 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£1.40
£0.42 per 100ml
VISIT
Poundland
£3.00
£0.91 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Pepsi prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£18.99
£1.35
Sizes
Pepsi Max
£7.00
Pepsi Max Cherry No Sugar
£2.25
330ml
£1.35
£0.41 per 100ml
500ml
Cheapest
£1.00
£0.20 per 100ml
2l
£1.75
£0.09 per 100ml
8 x 330ml
£4.19
£0.16 per 100ml
3l
£3.00
£0.10 per 100ml
15 x 330ml
£7.25
£0.15 per 100ml
Supermarket Alternatives
Tesco
Xero Cola 330ml
£2.60
£0.10 per 100ml
Asda
Cola Zero
£0.49
Sainsbury's
Cola 2l
£0.85
£0.04 per 100ml
Morrisons
No Added Sugar Diet Dandelion & Burdock 2l
£0.95
£0.05 per 100ml
Good to know
Low calorie
Cola flavoured
Soft drink
Sweeteners
Reviews
4.5
109 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
"This is the best fizzy drink ever made"
"This is the sweetest sugar free drink you will find"
"This is a ridiculous price to pay especially when it costs more than the 1"
"I love Pepsimax and drink a can a day"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pepsi
330ml
Pepsi
Max No Sugar Cans
£6.50
£0.13 per 100ml
330ml
Pepsi
Max Cherry No Sugar Cola Can
34
£0.75
£0.23 per 100ml
1.25l
Pepsi
Max Cherry No Sugar Cola Bottle
70
£1.00
£0.08 per 100ml
2l
Pepsi
Max Cherry No Sugar Cola Bottle
73
£1.75
£0.09 per 100ml
330ml
Pepsi
Max Lime No Sugar Cola Cans
33
£3.95
£0.15 per 100ml
Pepsi
Max Lime No Sugar Cola Bottle
4
£1.85
500ml
Pepsi
Max Lime No Sugar Cola Bottle
26
£1.95
£0.39 per 100ml
600ml
Pepsi
MAX TROPICAL NO SUGAR COLA
£2.25
£0.38 per 100ml
330ml
Pepsi
Max Cherry Cola
92
£7.89
£0.10 per 100ml
2l
Pepsi
Max Lime No Sugar Cola Bottle
33
£2.00
£0.10 per 100ml
Related Products
500ml
Coca-Cola
Zero Sugar Can
£1.50
£0.30 per 100ml
500ml
Diet Coke
Cola Can
£1.50
£0.30 per 100ml
330ml
Sprite
Zero Sugar Can No Sugar
41
£3.50
£0.13 per 100ml
330ml
Coca-Cola
Zero Sugar
134
£0.75
£0.23 per 100ml
150ml
Coca-Cola
Zero Sugar Mini Can
12
£0.58
£0.39 per 100ml
330ml
Salaam
Seriously No Sugar Cola
£0.80
£0.24 per 100ml
2l
Sainsbury's
No Added Sugar Orangeade
27
£0.95
£0.05 per 100ml
20g
Zombie
Fruit Sours Cola No Added Sugar
£2.95
£3.69 per 100g
2l
Tesco
No Added Sugar Cream Soda
49
£0.75
£0.04 per 100ml
330ml
Diet Coke
Bottle
177
£0.75
£0.23 per 100ml
Related Searches
Pepsi
Colas
Fizzy Drinks
Diet Colas
Sodas