Today's Deals
Help Guides
Download App
Prada
Luna Rossa Ocean Parfum
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£36.98
£36.98 per 100ml
VISIT
Superdrug
£97.50
£97.50 per 100ml
VISIT
Boots
£130.00
£130.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Prada Luna Rossa Ocean Parfum
£67.50
100ml
Cheapest
£36.98
£36.98 per 100ml
Good to know
Powerful and sophisticated Ambery Foug re scent
Opens on a vigorous and fresh lemon essence
Contrasted with magnetic sophistication of saffron accord and smoky notes of leathery oakwood
Fragrance is intensified by body warmth
Apply in creases of knees and elbows for strong and long-lasting perfume scent
Refillable for less packaging materials
see more
Reviews
4.7
1,841 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Prada
Prada
Luna Rossa Ocean Eau de Toilette
7,737
£74.25
150ml
Prada
Luna Rossa Ocean Edp
905
£62.50
£41.67 per 100ml
50ml, 10ml
Prada
Luna Rossa Ocean Eau De Parfum & Set
£94.00
£188.00 per 100ml
50ml
Prada
Luna Rossa Ocean Edp
2,265
£62.25
£124.50 per 100ml
100ml
Prada
Luna Rossa Ocean Edp
2,238
£69.99
£69.99 per 100ml
50ml
Prada
Luna Rossa Ocean Eau de Toilette
8,226
£29.04
£58.08 per 100ml
150ml
Prada
Luna Rossa Ocean Eau De Toilette Refill
1,496
£80.00
£53.33 per 100ml
100ml
Prada
Luna Rossa Black Eau de Parfum
825
£37.88
£37.88 per 100ml
100ml, 10ml
Prada
Luna Rossa Black Eau De Parfum Set &
£99.00
£99.00 per 100ml
150ml
Prada
Luna Rossa Black Eau De Parfum Refill
696
£125.00
£83.33 per 100ml
Related Products
50ml
NUXE
Men Eau De Parfum
£35.02
£70.04 per 100ml
75ml
Guerlain
Aqua Allegoria Forte Rosa Rossa Eau De Parfum
34
£97.50
£130.00 per 100ml
125ml
Jean Paul Gaultier
Le Male In Blue Eau De Parfum
£84.98
£67.98 per 100ml
75ml
Jean Paul Gaultier
Le Male Eau de Parfum
3,693
£53.90
£71.87 per 100ml
75ml
Jean Paul Gaultier
Le Beau Narcisse Eau De Parfum
£82.00
£109.33 per 100ml
125ml
Jean Paul Gaultier
Le Male Parfum Eau De
3,630
£32.00
£25.60 per 100ml
50ml
NUXE
Prodigieux Le Parfum
£29.99
£59.98 per 100ml
50ml
Burberry
Hero Eau de Parfum for Men
2,715
£53.79
£107.58 per 100ml
60ml
YVES SAINT LAURENT
Y Men Eau de Parfum
11,160
£63.75
£106.25 per 100ml
150ml
Burberry
Hero Eau De Parfum For Men
2,706
£135.95
£90.63 per 100ml
Related Searches
Prada