Today's Deals
Help Guides
Download App
Quaker
Golden Syrup Porridge Sachets
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.65
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Quaker prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.65
Usually
£2.75
£1.65
Sizes
Quaker Golden Syrup Porridge Sachets
Cheapest
£1.65
10 x 36g
£3.75
£1.04 per 100g
20 x 36g
£4.75
£0.66 per 100g
Supermarket Alternatives
Asda
Golden Syrup Flavour Porridge Sachets 36g, 288g
£1.37
£0.48 per 100g
Sainsbury's
Porridge Golden Syrup 36g
£1.60
£0.56 per 100g
Tesco
Easy Oats Golden Syrup Flavour 36g
£1.50
£0.52 per 100g
Waitrose
Waitrose Porridge
£2.00
Good to know
Delicious Quaker Oat So Simple Original Porridge Sachets
Made with 100% British wholegrain oats
Ready in 2 minutes
No artificial preservatives
No added sugar
Sustainably grown British oats
Helps lower cholesterol
Outer packaging is recyclable
see more
Reviews
4.7
42 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Quaker
Quaker
Oat So Simple Big Bowl Golden Syrup Porridge Sachets
71
£1.90
£0.64 per 100g
Quaker
Oat So Simple Protein Golden Syrup Porridge Sachets
173
£3.75
£1.09 per 100g
Quaker
Golden Syrup Porridge Big Pot
64
£1.60
£2.11 per 100g
Quaker
Protein Golden Syrup Porridge Pot
16
£1.22
£1.94 per 100g
Quaker
Oat So Simple Golden Syrup Porridge
76
£1.22
£2.14 per 100g
Quaker
Oat Porridge To Go Golden Syrup Breakfast Bars x
14
£1.00
£0.91 per 100g
Quaker
Original Porridge Sachets
2
£1.65
Quaker
Caramelised Biscuit Porridge Sachets
7
£3.75
£1.12 per 100g
Quaker
Oat So Simple Banana Porridge Sachets
31
£3.75
£1.08 per 100g
Quaker
Hazelnut Chocolate Porridge Sachets Oats So Simple
11
£3.75
£1.04 per 100g
Related Products
ASDA
Golden Syrup Flavour Porridge Sachets
96
£1.37
£0.48 per 100g
Co-op
Golden Syrup Flavour Porridge Oat Sachets
£1.80
£0.23 each
Fuel
FUEL10K Golden Syrup Porridge 10x10x36g
42
£2.75
£0.76 per 100g
SlimFast
Golden Syrup Porridge
82
£5.00
£3.45 per 100g
Sainsbury's
Porridge Golden Syrup
37
£1.60
£0.56 per 100g
GOLDEN BRIDGE
Golden Syrup Porridge Pot
£0.37
Tesco Free from
Golden Syrup Porridge Pot
20
£0.75
£1.36 per 100g
GOLDEN BRIDGE
Golden Syrup Protein Porridge Pot
£0.59
ASDA
Golden Syrup Flavour Porridge Pot
85
£0.50
£0.88 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Golden Syrup Porridge Pot
38
£0.95
Related Searches
Quaker
Porridges
Oats
Sachets