Today's Deals
Help Guides
Download App
Redken
Acidic Bonding Concentrate Refill Pouch
500ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£26.40
£5.28 per 100ml
VISIT
Amazon
£32.58
£6.52 per 100ml
VISIT
Ebay
£43.58
£8.72 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Redken
300ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate Conditioner For Damaged Hair
£22.35
£7.45 per 100ml
300ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate Shampoo For Damaged Hair
£21.92
£7.31 per 100ml
500ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate Bond Repair Conditioner Supersize
£29.60
£5.92 per 100ml
300ml
Redken
Acidic Bonding Curls Shampoo For Damaged Curly & Coily Hair Restore Curl Pattern
£21.92
£7.31 per 100ml
75ml, 300ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate Hair Bandage Balm Shampoo And Conditioner Bundle
£88.90
£118.53 per 100ml
250ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate 5-Minute Liquid Hair Mask Bond Repair And Hydration250 ml
£21.37
£8.55 per 100ml
45ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate 24 7 Night And Day Hair Serum Bond Repair For Damaged
£20.00
£44.44 per 100ml
300ml
Redken
Acidic Bonding Curls Conditioner For Damaged Curly & Coily Hair Restore Curl Pattern
£22.23
£7.41 per 100ml
500ml
Redken
Acidic Color Gloss Shampoo Glass-Like Shine for Colour Treated Hair Supersize
£29.60
£5.92 per 100ml
50ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate Leave-In Conditioner Bond Repair for Damaged Hair with Heat Protection
£12.95
£25.90 per 100ml
Related Products
100ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Mini Shampoo Travel-Size
£7.46
£7.46 per 100ml
80ml
KERASTASE
Kerastase Premiere Decalcifying Repairing Shampoo For Damaged Hair With Pure Citric Acid And Glycine
£10.18
£12.73 per 100ml
300ml
Matrix
Instacure Build-A-Bond Mighty Bonds Shampoo
£10.56
£3.52 per 100ml
500ml
KERASTASE
Kerastase Premiere Bonding Shampoo Refill Pouch For Damaged Hair With Pure Citric Acid
£25.00
£5.00 per 100ml
250ml
KERASTASE
Kerastase Premiere Decalcifying Repairing Shampoo For Damaged Hair With Pure Citric Acid And Glycine250 ml
£20.00
£8.00 per 100ml
KERASTASE
Kerastase Premiere Discovery Gift Set For Damaged Hair With Pure Citric Acid (Travel-Size Pre-Shampoo Shampoo And Mask)
£31.66
400ml
GUDLOX
Glycolic Acid Shampoo
£1.00
£0.25 per 100ml
200ml
Bali Curls
Bonding Repair Shampoo200 ml
£10.99
£5.50 per 100ml
400ml
Biolage
Bond Therapy Shampoo
£16.08
£4.02 per 100ml
240ml
The Ordinary
4% Sulphate Cleanser for Body and Hair Gentle Shampoo and Body Wash
£8.80
£3.67 per 100ml