Today's Deals
Help Guides
Download App
Rodd's
Original Oat Latte Iced Coffee
750ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.75
£0.50 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Rodd's
250ml
Rodd's
Iced Coffee Original Latte
£2.20
£0.88 per 100ml
250ml
Rodd's
Iced Coffee Tiramisu Latte
£2.20
£0.88 per 100ml
250ml
Rodd's
Iced Coffee Waffle Latte
£2.20
£0.88 per 100ml
250ml
Rodd's
Maple Sea Salt Oat Latte
£2.20
£0.88 per 100ml
Related Products
750ml
Nescafe
Iced Coffee Latte
£2.50
£0.33 per 100ml
750ml
Nescafe
Iced Coffee Caramel Flavour Latte
£2.50
£0.33 per 100ml
15.5g
Costa
Coffee Iced latte
£2.50
£3.23 per 100g
330ml
Costa
Coffee Latte
£2.50
£0.76 per 100ml
330ml
Starbucks
Grande Iced Caffe Latte Coffee Drink
£2.78
£0.84 per 100ml
330ml
Costa
Coffee Caramel Latte
£2.50
£0.76 per 100ml
250ml
Nescafe
Iced Coffee Latte
£2.00
£0.80 per 100ml
250ml
Nescafe
Iced Coffee Latte
£5.85
£0.59 per 100ml
220ml
Starbucks
Caffe Latte Flavoured Milk Iced Coffee
£1.25
£0.57 per 100ml
750ml
Starbucks
Multiserve Caffe Latte Coffee
£2.50
£0.33 per 100ml