Today's Deals
Help Guides
Download App
ROYAL CANIN
Feline Light Weight Care Dry Adult Cat Food
8kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Pets At Home
£62.59
£0.78 per 100g
VISIT
Amazon
£66.67
£0.83 per 100g
VISIT
Ebay
£68.51
£0.86 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
3kg
Cheapest
£31.69
£1.06 per 100g
8kg
Best Value
£62.59
£0.78 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ROYAL CANIN
2kg
ROYAL CANIN
Feline Sensible 33 Dry Adult Cat Food
£17.59
£0.88 per 100g
2kg
ROYAL CANIN
Feline British Shorthair Dry Kitten Food
£25.79
£1.29 per 100g
2kg
ROYAL CANIN
Feline Indoor 27 Dry Adult Cat Food
£17.59
£0.88 per 100g
4kg
Royal Canin
Feline Indoor 27 Dry Adult Cat Food
£29.23
£0.73 per 100g
10kg
ROYAL CANIN
Feline British Shorthair Dry Kitten Food
£79.80
£0.80 per 100g
85g
Royal Canin
Feline Light Weight Care Wet Adult Cat Food Chunks In Gravy
£15.89
£1.56 per 100g
85g
Royal Canin
Feline Light Weight Care Wet Adult Cat Food Slices In Jelly
£15.89
£1.56 per 100g
85g
ROYAL CANIN
Expert Neutered Maintenance Adult Wet Cat Food In Gravy
£49.99
£1.23 per 100g
10kg
Royal Canin
Feline Maine Coon Dry Kitten Food
£13.69
£0.14 per 100g
2kg
Royal Canin
Feline Care Appetite Control Dry Adult Cat Food
£25.09
£1.25 per 100g
Related Products
2kg
Royal Canin Expert
Adult Dry Small Dog Food
£14.89
£0.74 per 100g
12kg
Eukanuba
Daily Care Weight Control Small Medium Dry Adult Dog Food Chicken
£38.99
£0.32 per 100g
2.3kg
Eukanuba
Daily Care Weight Control Small Medium Dry Adult Dog Food Chicken
£14.69
£0.64 per 100g
750g
Perfect Fit
Advanced Nutrition Chicken Adult Dry Cat Food
£4.50
£0.60 per 100g
2.8kg
Perfect Fit
Advanced Nutrition Adult Complete Dry Cat Food
£15.00
£0.54 per 100g
1.9kg
Whiskas
Adult 1+ Dry Cat Food Biscuits Lamb
£5.96
£0.31 per 100g
1.9kg
Whiskas
1+ Adult Dry Cat Food with Tuna Biscuits
£5.60
£0.29 per 100g
1.5kg
Hill's Prescription Diet
Metabolic Weight Management Dry Adult Dog Food
£20.09
£1.34 per 100g
4kg
Hill's Prescription Diet
Metabolic Weight Management Dry Adult Dog Food
£40.59
£1.01 per 100g
1.9kg
Whiskas
Adult 1+ Complete Dry Cat Food with Salmon Biscuits
£5.60
£0.29 per 100g