Today's Deals
Help Guides
Download App
Royal Canin
Feline Care Appetite Control Dry Adult Cat Food
3.5kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Pets At Home
£35.99
£1.03 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
2kg
Cheapest
£25.09
£1.25 per 100g
3.5kg
Best Value
£35.99
£1.03 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Royal Canin
4kg
Royal Canin
Feline Indoor Appetite Control Dry Adult Cat Food
£29.23
£0.73 per 100g
85g
Royal Canin
Appetite Control Care Wet Adult Cat Food In Gravy Pouch
£15.89
£1.56 per 100g
3kg
Royal Canin
Feline Light Weight Care Dry Adult Cat Food
£31.69
£1.06 per 100g
8kg
ROYAL CANIN
Feline Light Weight Care Dry Adult Cat Food
£62.59
£0.78 per 100g
85g
Royal Canin
Feline Care Intense Beauty Wet Adult Cat Food In Gravy
£15.89
£1.56 per 100g
85g
Royal Canin
Feline Digestive Care Wet Adult Cat Food Chunks In Gravy
£15.89
£1.56 per 100g
85g
Royal Canin
Feline Care Intense Beauty Wet Adult Cat Food In Jelly
£15.89
£1.56 per 100g
85g
Royal Canin
Feline Urinary Care Wet Adult Cat Food Chunks In Gravy
£15.89
£1.56 per 100g
85g
Royal Canin
Feline Digestive Care Wet Adult Cat Food Chunks In Gravy
£58.99
£1.45 per 100g
4kg
Royal Canin
Feline Indoor 27 Dry Adult Cat Food
£29.23
£0.73 per 100g
Related Products
750g
Perfect Fit
Advanced Nutrition Chicken Adult Dry Cat Food
£4.50
£0.60 per 100g
12kg
Eukanuba
Daily Care Weight Control Small Medium Dry Adult Dog Food Chicken
£38.99
£0.32 per 100g
2.8kg
Perfect Fit
Advanced Nutrition Adult Complete Dry Cat Food
£15.00
£0.54 per 100g
1.9kg
Whiskas
Adult 1+ Dry Cat Food Biscuits Lamb
£5.96
£0.31 per 100g
1.9kg
Whiskas
1+ Adult Dry Cat Food with Tuna Biscuits
£5.60
£0.29 per 100g
1.9kg
Whiskas
Adult 1+ Complete Dry Cat Food with Salmon Biscuits
£5.60
£0.29 per 100g
2kg
Harringtons
Complete Adult Chicken Dry Cat Food
£8.08
£0.40 per 100g
2.3kg
Eukanuba
Daily Care Weight Control Small Medium Dry Adult Dog Food Chicken
£14.69
£0.64 per 100g
800g
Whiskas
Adult 1+ Dry Cat Food with Chicken Biscuits
£3.00
£0.38 per 100g
800g
Iams
Adult Dry Cat Food with Tuna
£4.98
£0.62 per 100g