Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's Home
Candle Wild Rhubarb
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£4.00
£1.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
95g
Cheapest
£1.50
£1.58 per 100g
300g
£4.00
£1.33 per 100g
500g
Best Value
£6.00
£1.20 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's Home
Sainsbury's Home
Tealights Wild Rhubarb
£2.50
£0.10 each
30ml
Sainsbury's Home
Diffuser Wild Rhubarb
£1.75
£5.83 per 100ml
100ml
Sainsbury's Home
Diffuser Wild Rhubarb
£4.50
£4.50 per 100ml
190ml
Sainsbury's Home
Diffuser Refill Wild Rhubarb
£8.00
£4.21 per 100ml
3m
Sainsbury's Home
Wild Flowers Roll Wrap
£2.75
Sainsbury's Home
Wild Flowers XL Bag
£3.30
Sainsbury's Home
LED Pinecone Candle
£3.00
Sainsbury's Home
Slogan Candle 2
£5.00
Sainsbury's Home
Slogan Candle 1
£5.00
500g
Sainsbury's Home
Candle Citrus Bloom
£6.00
£1.20 per 100g
Related Products
739ml
Method
Wild Rhubarb All Purpose Floor Cleaner Squirt + Mop
£3.00
£0.41 per 100ml
2l
Method
Wild Rhubarb Refill Antibacterial All Purpose Cleaner
£8.00
£0.40 per 100ml
Tesco Home
TESCO RHUBARB CANDLE
£1.80
Tesco Home
TESCO RHUBARB CANDLE
£1.50
Tesco Home
TESCO RHUBARB CANDLE
£1.20
828ml
Method
Antibacterial All Purpose Cleaner Wild Rhubarb
£2.49
£0.30 per 100ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical Sugared Rhubarb Candle
£3.60
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical Sugared Rhubarb Candle
£2.70
George Home
Wild Strawberry Core Pillar Candle
£4.50
37g
Yankee Candle
Signature Wild Orchid Votive Candle
£3.50
£9.46 per 100g
Related Searches
Sainsbury's Home