Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Watermelon
160g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.50
£0.94 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Sainsbury's Watermelon
£3.75
80g
Cheapest
£0.60
£0.75 per 100g
160g
£1.50
£0.94 per 100g
160g
£1.50
£0.94 per 100g
300g
£2.50
£0.83 per 100g
540g
£4.00
£0.74 per 100g
Supermarket Alternatives
Morrisons
Watermelon Fans
£0.60
Tesco
Watermelon Wedges 550g
£3.50
£0.64 per 100g
Asda
Watermelon Fans 300g
£1.77
£0.59 per 100g
Waitrose
Waitrose Watermelon Fingers
£5.25
Sainsbury's
Apple & Grape 130g
£1.50
£1.15 per 100g
see more
Reviews
4.9
18 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
260g
Sainsbury's
Mango Watermelon & Pineapple
28
£2.95
£1.13 per 100g
70g
Sainsbury's
Fizzy Watermelon Slices
£0.75
£1.07 per 100g
130g
Sainsbury's
Watermelon Witches Sweets
£1.25
£0.96 per 100g
1.5l
Sainsbury's
Watermelon Strawberry & Lime Squash
£2.30
£0.15 per 100ml
1l
Sainsbury's
Apple Watermelon & Strawberry Juice Drink
18
£1.60
£0.16 per 100ml
290g
Sainsbury's
BBQ Chicken Pasta
12
£3.10
£1.07 per 100g
265g
Sainsbury's
Garlic & Herb Green Olives
23
£4.75
£1.79 per 100g
80g
Sainsbury's
Sweet & Smoky BBQ Chicken Breast Chunks
15
£1.50
£1.88 per 100g
180g
Sainsbury's
Mango & Coconut British Chicken Grills (Ready to Eat)
24
£3.25
£1.81 per 100g
Sainsbury's
Coronation Chicken with Apricots & Sultanas
52
£3.25
Related Products
27.5cl
Breezer
Watermelon
1
£2.00
£0.73 per 100ml
73ml
Rowntree's
Watermelon Ice Lollies
120
£2.36
£0.81 per 100ml
120g
Sour Patch Kids
Watermelon Flavour Sweets
23
£1.40
£1.17 per 100g
70ml
Barry M
Watermelon Haze Setting Mist
£8.99
£12.84 per 100ml
100g
HiSmile
Watermelon Toothpaste
£8.99
£8.99 per 100g
750ml
J2O
Apple & Watermelon Fizz
2
£3.25
£0.43 per 100ml
White Claw
Watermelon
£2.20
20mg
Elfliq
Watermelon
£4.00
130g
Tesco
Watermelon
22
£1.50
£1.15 per 100g
NATURE'S PICK
Watermelon
£2.69
Related Searches
Sainsbury's
Melons
Snack Packs