Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Soy & Ginger Noodles Taste the Difference
275g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.50
£0.91 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
150ml
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chilli Ginger and Soy Dressing Taste the Difference
£1.75
£1.17 per 100ml
600g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chilli Ginger & Soy Stir Fry Greens Taste the Difference
£2.70
£0.45 per 100g
275g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sriracha Noodles Taste the Difference
£2.50
£0.91 per 100g
275g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Coconut & Lemongrass Noodles Taste the Difference
£2.50
£0.91 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Stem Ginger Cookies Taste the Difference
£2.21
500ml
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Ginger & Lemongrass Cordial Taste the Difference
£2.95
£0.59 per 100ml
200g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Dark Chocolate & Ginger Cookies Taste the Difference
£2.95
£1.48 per 100g
175g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Miso & Ginger Stir Fry Sauce Taste the Difference
£1.75
£1.00 per 100g
150g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Free From Ginger & Chocolate Tiffin Traybake Taste the Difference
£3.50
£2.33 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's West Country Spanish Honey & Ginger Yogurt Taste the Difference
£0.75
Related Products
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bouillabaisse Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
300g
Sainsbury's|Taste The Difference|Taste the Difference
Sainsbury's Red Cabbage Taste the Difference
£3.50
£1.17 per 100g
400g
Taste the Difference
Sainsbury's Cauliflower Cheese Taste the Difference
£3.30
£0.83 per 100g
500g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mushroom Wellington Taste the Difference
£10.00
£2.00 per 100g
Taste the Difference
Sainsbury's Luxury Sourdough Crumpets Taste the Difference
£1.30
£0.22 each
Taste the Difference
Sainsbury's Sicilian Lemon Muffins Taste the Difference
£2.25
500g
Taste the Difference
Sainsbury's Fruit & Nut Granola Taste the Difference
£3.10
£0.62 per 100g
Taste the Difference
Sainsbury's Triple Chocolate Muffins Taste the Difference
£2.25
£1.13 each
260g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cheddar & Leek Tarts Taste the Difference
£7.50
£2.88 per 100g
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Triple Cooked Chips Taste the Difference
£8.50
£0.85 per 100g