Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sriracha Noodles Taste the Difference
275g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.50
£0.91 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
275g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Soy & Ginger Noodles Taste the Difference
£2.50
£0.91 per 100g
275g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Coconut & Lemongrass Noodles Taste the Difference
£2.50
£0.91 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Piccalilli Taste the Difference
£2.00
250g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Strawberries Taste the Difference
£2.75
£1.10 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Coleslaw Taste the Difference
£3.00
75cl
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Prosecco Taste the Difference
£9.00
£1.20 per 100ml
500g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Gigli Taste the Difference
£2.15
£0.43 per 100g
500g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Orecchiette Taste the Difference
£2.15
£0.43 per 100g
90g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Roti Taste the Difference
£1.50
£0.83 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Pineapple Taste the Difference
£1.95
Related Products
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bouillabaisse Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
300g
Sainsbury's|Taste The Difference|Taste the Difference
Sainsbury's Red Cabbage Taste the Difference
£3.50
£1.17 per 100g
400g
Taste the Difference
Sainsbury's Cauliflower Cheese Taste the Difference
£3.30
£0.83 per 100g
500g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mushroom Wellington Taste the Difference
£10.00
£2.00 per 100g
Taste the Difference
Sainsbury's Luxury Sourdough Crumpets Taste the Difference
£1.30
£0.22 each
Taste the Difference
Sainsbury's Sicilian Lemon Muffins Taste the Difference
£2.25
500g
Taste the Difference
Sainsbury's Fruit & Nut Granola Taste the Difference
£3.10
£0.62 per 100g
Taste the Difference
Sainsbury's Triple Chocolate Muffins Taste the Difference
£2.25
£1.13 each
260g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cheddar & Leek Tarts Taste the Difference
£7.50
£2.88 per 100g
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Triple Cooked Chips Taste the Difference
£8.50
£0.85 per 100g