Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Sweet & Sour Stir Fry Sauce
175g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.25
£0.71 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
120g
Best Value
Cheapest
£0.75
£0.63 per 100g
175g
£1.25
£0.71 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
175g
Sainsbury's
Sweet Chilli Stir Fry Sauce
£1.25
£0.71 per 100g
120g
Sainsbury's
Sweet Chilli & Garlic Stir Fry Sauce
£0.75
£0.63 per 100g
600g
Sainsbury's
Sweet & Crunchy Stir Fry
£2.10
£0.35 per 100g
120g
Sainsbury's
Szechuan Stir Fry Sauce
£0.75
£0.63 per 100g
120g
Sainsbury's
Satay Stir Fry Sauce
£0.75
£0.63 per 100g
175g
Sainsbury's
Teriyaki Stir Fry Sauce
£1.25
£0.71 per 100g
120g
Sainsbury's
Teriyaki Stir Fry Sauce
£0.75
£0.63 per 100g
240g
Sainsbury's
Chow Mein Stir Fry Sauce
£1.45
£0.60 per 100g
120g
Sainsbury's
Chow Mein Stir Fry Sauce
£0.75
£0.63 per 100g
175g
Sainsbury's
Plum & Hoisin Stir Fry Sauce
£1.25
£0.71 per 100g
Related Products
120g
Blue Dragon
Sweet & Sour Stir Fry Sauce
£0.80
£0.67 per 100g
195g
Sharwood's
Stir-Fry Sweet & Sour Sauce
£2.00
£1.03 per 100g
120g
Tesco
Sweet & Sour Stir Fry Sauce
£0.70
£0.58 per 100g
120g
ASDA
Sweet & Sour Stir-Fry Sauce
£0.70
£0.58 per 100g
ASIA SPECIALITIES
Sweet & Sour Stir Fry Sauce
£0.55
165g
Tesco
Sweet & Sour Stir Fry Sauce
£1.15
£0.70 per 100g
Lee Kum Kee
Sweet & Sour Stir Fry Sauce
£0.85
Blue Dragon
Sweet & Sour Stir Fry Sauce
£1.25
Waitrose Ltd
Waitrose Sweet & Sour Stir Fry Sauce
£0.80
Bay's Kitchen
Sweet & Sour Stir In Sauce
£4.30
Related Searches
Sainsbury's