Today's Deals
Help Guides
Download App
Skinny Food Co
High Protein Wafer Salted Caramel
35g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£1.00
£2.86 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Skinny Food Co
70g
Skinny Food Co
High Protein Porridge Pot Salted Caramel
£0.50
£0.71 per 100g
425ml
Skinny Food Co
Sugar Free Caramel Coffee Creamer
£4.99
£1.17 per 100ml
350g
Skinny Food Co
Low Sugar Chocolate Hazelnut Spread
£2.49
£0.71 per 100g
Related Products
500ml
UFit
Salted Caramel Protein Shake
£2.50
£0.50 per 100ml
200g
The Gym Kitchen
High Protein Salted Caramel Yogurt
£1.35
£0.68 per 100g
Warrior
Crunch High Protein Bar Salted Caramel
£2.00
480ml
Applied Nutrition
High Protein Salted Caramel Ice Cream
£4.00
£0.83 per 100ml
UFit
High Protein Salted Caramel Milkshake
£1.78
210g
Fuel
Fuel10K Salted Caramel Flavour High Protein Rice Pudding
£1.00
£0.48 per 100g
170g
Isey Skyr
Salted Caramel
£1.49
£0.88 per 100g
50g
Trek
Salted Caramel Protein Flapjacks
£2.75
£1.83 per 100g
400g
Quaker
Protein Salted Caramel
£3.75
£0.94 per 100g
200g
Muller
Myprotein Salted Caramel Mousse
£1.28
£0.64 per 100g