Today's Deals
Help Guides
Download App
**UNASSIGNED
Tago Wafer Rolls With Cocoa Cream
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£1.00
£0.67 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
150g
£1.74
£1.16 per 100g
150g
Best Value
Cheapest
£1.00
£0.67 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From **UNASSIGNED
**UNASSIGNED
S D PICK & MIX BLONDE WITH OUT BLEACH
£5.99
Related Products
Chloe's
Hazelnut & Cocoa Wafer Rolls
£2.95
170g
McVitie's
Hazelnut Wafer Rolls
£1.50
£0.88 per 100g
36g
Goplana
Grzeski Wafer Chocolate Bar Cocoa Classic
£0.37
£1.03 per 100g
180g
Family's
Jutrzenka Familijne Cocoa Cream Wafer Biscuit
£1.10
£0.61 per 100g
37g
Balconi
Italian Cake Rolls Cocoa Cream
£3.00
£0.81 per 100g
Caprice
Wafer Rolls
£1.75
Nutini
Chocolino Wafer Bars with Hazelnut & Cocoa Flavour Filling
£1.00
180g
Jutrzenka
Cocoa Chocolate Wafers with Cream
£1.04
£0.58 per 100g
Tago
Gingerbread With Strawberry Jam
£1.30
60g
Palmer's
Cocoa Butter Formula Concentrated Hand Cream with Vitamin E
£2.00
£3.33 per 100g