Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Bao Buns
168g
6
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.35
£0.23 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Asda
Steamed Bao Buns
£2.34
Reviews
2.7
6 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Meal Kit Slow Cooked Pulled Pork Bao Buns
1
£7.85
140g
Tesco
8 Crispy Tempura King Prawns
17
£2.50
£1.79 per 100g
206g
Tesco
8 Prawn Toast Gyozas with Soy & Lime Dip
1
£3.50
£1.70 per 100g
Tesco
6 Aromatic Laksa & Coconut Snow Baos
5
£3.00
150g
Tesco
10 No-Prawn Bubble Tempuras
10
£2.50
£1.67 per 100g
Tesco
8 Mini Bombay Potato Toasties
8
£3.00
305g
Tesco
Tempura Chicken Tenders
58
£4.25
£1.39 per 100g
250g
Tesco
SOUTHERN FRIED FISH BITES
£2.00
£0.80 per 100g
132g
12
Tesco
Salt & Pepper Prawns
55
£2.50
£0.16 per 100g
260g
2
Tesco
Plain Naans
62
£0.69
£0.13 per 100g
Related Products
6
Co-op
Bao Buns
£2.90
£0.48 each
256g
Itsu
hoisin duck 8 bao buns
29
£3.00
£1.17 per 100g
Zulekha
Korean Bao Buns
£7.00
LET'S PARTY
Vegetable Bao Buns
£1.99
ASDA
Steamed Bao Buns
31
£2.34
256g
Itsu
Teriyaki Chicken 8 Bao Buns
12
£2.95
£1.15 per 100g
LET'S PARTY
Hoisin Duck Bao Buns
£1.99
LET'S PARTY
Teriyaki Chicken Bao Buns
£1.99
480g
Zulekha
Halal Katsu Chicken Bao Buns
£7.00
£1.46 per 100g
Itsu
8 katsu veg bao buns
11
£3.95
Related Searches
Tesco
Bao Buns
Buns
Baos