Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Deli Herb Crusted Ham Slices
130g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.00
£3.08 per 100g
3 FOR 2
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco Finest prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£4.00
Highest
£31.00
£4.00
Reviews
2.3
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
Tomahawk Pork Steak with 'Nduja and Sundried Tomato Melt
4
£15.00
400g
Tesco Finest
Chicken King Prawn & Chorizo Paella
42
£4.75
£1.19 per 100g
580g
Tesco Finest
92. Tesco Finest Pork Smoked Bacon & Maple Sausage Roll Wreath (Serves 12)
4
£9.00
£1.55 per 100g
696g
Tesco Finest
74. Tesco Finest Signature Garnish Pack (Serves 4)
£9.00
£1.29 per 100g
910g
Tesco Finest
68. Tesco Finest Garnish Trio (Serves 5)
£9.75
£1.07 per 100g
1kg
Tesco Finest
93. Tesco Finest Chef's Collection Hand Finished Melt in the Middle Pork Wellington (Serves 10)
4
£25.00
£2.50 per 100g
130g
Tesco Finest
Dry Cured Cooked Ham Slices
30
£4.00
£3.08 per 100g
130g
Tesco Finest
Dry Cured Crumbed Ham Slices
16
£4.00
£3.08 per 100g
200g
Tesco Finest
Signature Cure 10 Smokehouse Streaky Bacon
15
£4.25
£2.13 per 100g
130g
Tesco Finest
Dry Cured Oak Smoked Ham Slices
16
£4.00
£3.08 per 100g
Related Products
100g
Quorn
Deli Garlic & Herb Slices
1
£2.70
£2.70 per 100g
170g
Quorn
12 Veggie Ham Deli Slices
15
£2.74
£0.13 per 100g
Tesco
Deli Yorkshire Ham Slices
4
£3.00
100g
Finnebrogue
Naked Deli Ham Slices
15
£2.00
£0.40 per 100g
100g
Quorn
Vegan Smoky Ham Free Slices
168
£2.67
£2.67 per 100g
360g
Premier Deli
Deli Co 18 Crumbed Lean Ham Slices
£4.03
£1.12 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Deli Ham
£2.59
90g
Richmond
Vegan Honey Roast Ham Style Slices
122
£2.00
£0.37 per 100g
100g
Bearfields
Carved Deli Ham
23
£3.00
£3.00 per 100g
200g
Morliny
Ham Slices
1
£2.45
£1.23 per 100g
Related Searches
Tesco Finest