Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Roast Turkey & Herb Butter Flv Crisps
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.50
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco Finest prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.50
Highest
£14.00
£1.50
Supermarket Alternatives
Tesco
Hand Cooked Crisps Sea Salt & Black Pepper
£1.50
Sainsbury's
Prawn Cocktail Multipack Crisps 25g
£0.85
£0.57 per 100g
Morrisons
Steak Ale & Onion Crisps
£1.00
Asda
Salt & Vinegar Flavour Crisps 25g, 150g
£1.00
£0.67 per 100g
Waitrose
Essential Salt & Malt Vinegar Multipack Crisps
£1.00
Iceland
Ridiculously Crispy Salt & Pepper Chips
£2.75
see more
Reviews
2.2
9 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
Crinkle Cut Basil Pesto Flavour Hand Cooked Crisps
39
£1.50
150g
Tesco Finest
Crinkle Cut Spicy Smoked Paprika Hand Cooked Crisps
55
£1.50
£1.00 per 100g
150g
Tesco Finest
Crinkle Cut Pigs In Blankets Flavour Crisps
16
£1.50
£1.00 per 100g
150g
Tesco Finest
limited Edition Butter Chicken Flavour Crinkle Cut Potato Crisps
£1.50
£1.00 per 100g
Tesco Finest
Roast Turkey Breast
59
£3.75
Tesco Finest
Crinkle Cut Roast Beef & Horseradish Flavour Hand Cooked Crisps
235
£1.50
450g
Tesco Finest
Crushed Baby Potato Salad with Caesar Dressing
7
£3.00
£0.67 per 100g
Tesco Finest
Slow Cooked Smoked Turkey Breast in a Spiced Salt and Pepper Rub & Texas Style Gold BBQ Glaze
8
£12.00
Tesco Finest
Thai Inspired Sweet Chilli Crisps
49
£1.50
Tesco Finest
Prawn Marie Rose Crisps
132
£1.50
Related Products
100g
Exceptional by ASDA
Butter Roast Turkey Breast
3
£3.50
£3.50 per 100g
100g
ASDA
4 Butter Roast Turkey
216
£2.24
£2.24 per 100g
Morrisons The Best
Black Garlic & Herb Roasted Turkey Crisps
£1.25
Morrisons
Large Turkey Breast Joint With Butter & Roast Turkey Stock
£17.86
115g
All Things Butter
Garlic & Herb Butter
18
£2.05
£1.78 per 100g
109g
Idahoan
Perfect Mash Butter & Herb
12
£1.25
£1.15 per 100g
120g
Co-op
Roast Turkey Breast
£3.45
£2.88 per 100g
25g
Walkers
Roast Chicken Multipack Crisps
38
£1.75
£1.17 per 100g
45g
Walkers
Roast Chicken Crisps
20
£1.00
£2.22 per 100g
45g
Walkers
Roast Chicken Crisps
£1.25
£2.78 per 100g
Related Searches
Tesco Finest
Crisps
Chips
Snacks
Bags