Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Sweet & Spicy Tortilla Chips
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£0.89
£0.45 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours and Artificial Flavours
Reviews
1.0
11 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Hot & Spicy Roast Chicken Wings
31
£4.70
350g
Tesco
Hot & Spicy Roast Chicken Wings
3
£3.25
£0.93 per 100g
Tesco
Tortilla Chips Hot Chill Flavour
59
£0.89
388g
Tesco
Deep Pan Meat Feast Pizza
11
£1.75
£0.45 per 100g
300g
Tesco
2 Chicken Tikka Slices
49
£1.65
£0.55 per 100g
Tesco
Fajita Inspired Extra Crispy Tenders
1
£4.25
150g
Tesco
Thai Green Curry Snack Mix
£3.00
£2.00 per 100g
200g
Tesco
Crispy Coated Peanuts Sweet Chilli
65
£1.90
£0.95 per 100g
180g
Tesco
Satay Style Roast Chicken Thigh Pieces
£3.95
£2.19 per 100g
200g
Tesco
Smoky Cajun Peanuts
3
£1.50
£0.75 per 100g
Related Products
Old El Paso
Tortilla Chips Chipotle Smoky & Spicy 185g.
16
£1.90
185g
Old El Paso
Tortilla Chips Paprika
2
£1.50
£0.81 per 100g
140g
Kettle
Chilli & Sour Cream Tortilla Chips
5
£1.65
£1.18 per 100g
185g
Old El Paso
Tortilla Chips Fajita
1
£2.15
£1.16 per 100g
200g
Sainsbury's
Tortilla Chips
26
£0.89
£0.45 per 100g
135g
Mister Free'd
Avocado Guacamole Flavour Tortilla Chips
45
£1.90
£1.41 per 100g
170g
Gran Luchito
Gluten Free Mexican Tortilla Chips Lightly Salted
29
£2.70
£1.59 per 100g
180g
Doritos
Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps
144
£2.50
£1.39 per 100g
185g
Old El Paso
Gluten Free Mexican Crunchy Salted Tortilla Chips
5
£1.80
£0.97 per 100g
135g
Mister Free'd
Blue Maize Tortilla Chips
36
£2.00
£1.48 per 100g
Related Searches
Tesco