Today's Deals
Help Guides
Download App
Waitrose Ltd
Duchy Organic Fusilli
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£1.95
£0.39 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Waitrose Ltd prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.55
Usually
£2.00
£1.95
Supermarket Alternatives
Asda
Organic Wholewheat Fusilli 500g
£1.14
£0.23 per 100g
Tesco
Whole Wheat Fusilli
£1.20
Sainsbury's
Fusilli Pasta 500g
£0.60
£0.12 per 100g
Waitrose
Waitrose Fusilli
£1.65
Morrisons
Italian Fusilli
£2.40
see more
Good to know
Buying Waitrose & Partners Duchy Organic products provides a donation to The Prince of Wales's Charitable Fund
Since 2009, over 30 million has been raised for good causes
Projects and communities are supported.
Reviews
4.6
46 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This is only the second time I have bought this particular Fusilli and will definitely do so again"
"This is one of the staples of my cupboard"
"Very good taste good size piece"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Waitrose Ltd
Waitrose Ltd
Duchy Organic Kale
193
£1.95
Waitrose Ltd
Duchy Organic Onions
141
£1.80
700g
Waitrose Ltd
Duchy Organic Carrots
835
£1.12
£0.16 per 100g
Waitrose Ltd
Duchy Organic Couscous
41
£2.00
Waitrose Ltd
Duchy Organic Asparagus
65
£3.25
Waitrose Ltd
Duchy Organic Walnuts
52
£4.00
Waitrose Ltd
Duchy Organic Turmeric
42
£2.45
Waitrose Ltd
Duchy Organic Paprika
36
£2.45
Waitrose Ltd
Duchy Organic Passata
48
£1.90
Waitrose Ltd
Duchy Organic Orzo
15
£1.95
Related Products
500g
ASDA Organic
Organic Wholewheat Fusilli
12
£1.14
£0.23 per 100g
500g
De Cecco
Fusilli Pasta
36
£2.00
£0.40 per 100g
3kg
ASDA
Fusilli
320
£3.80
£0.13 per 100g
500g
Free From by ASDA
Fusilli
71
£0.74
£0.15 per 100g
500g
ASDA
Fusilli
320
£0.75
£0.15 per 100g
300g
Tesco
Fusilli
69
£1.50
£0.50 per 100g
ASDA
Fusilli
85
£1.29
500g
Tesco Finest
Fusilli
5
£2.15
£0.43 per 100g
500g
Napolina
Fusilli Pasta
17
£1.00
£0.20 per 100g
500g
Barilla
Classic Fusilli Pasta
38
£1.50
£0.30 per 100g
Related Searches
Waitrose Ltd
Pastas
Fusilli
Twists