Today's Deals
Help Guides
Download App
Walkers
Salt & Vinegar Multipack Crisps
25g
6
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£1.80
£1.20 per 100g
VISIT
Asda
£2.20
£1.47 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.20
£1.47 per 100g
VISIT
Tesco
£2.35
£1.57 per 100g
2 FOR £3.25
VISIT
Sainsbury's
£2.35
£1.57 per 100g
VISIT
Iceland
£2.65
£1.77 per 100g
VISIT
Ebay
£2.99
£1.99 per 100g
VISIT
see 3 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Walkers prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.80
Highest
£32.00
£1.80
Sizes
6 x 25g
£2.00
£1.33 per 100g
6 x 25g
Best Value
Cheapest
£1.80
£1.20 per 100g
Good to know
Free from
Added Msg and Artificial Colours
Reviews
4.5
32 reviews from 7 shops
5
4
3
2
1
"Love these tasty crisp always buy them for packed ches"
"They are really tasty and the crisp is just right in texture"
"Very crisp and tasty good quality"
"THEY ARE CRUNCHY AND FRESH AS THEY SHOULD BE"
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Walkers
25g
6
Walkers
Less Salt A Dash of Salt & Vinegar Multipack Crisps Salt & Vinegar
12
£2.35
£1.57 per 100g
25g
6
Walkers
Prawn Cocktail Multipack Crisps
68
£2.00
£1.33 per 100g
45g
Walkers
Salt & Vinegar Grab Bag Crisps
41
£1.25
£2.78 per 100g
60g
Walkers
Max Salt & Malt Vinegar Crisps
1
£1.35
£2.25 per 100g
25g
6
Walkers
Smoky Bacon Multipack Crisps
77
£2.00
£1.33 per 100g
25g
6
Walkers
Worcester Sauce Lea & Perrins Multipack Crisps
84
£2.20
£1.47 per 100g
45g
Walkers
Crisps Prawn Cocktail
37
£1.25
£2.78 per 100g
25g
6
Walkers
Roast Chicken Multipack Crisps
38
£1.75
£1.17 per 100g
Walkers
Masala Chicken Multipack Crisps
38
£2.20
25g
20
Walkers
Classic Variety Multipack Crisps Box
143
£3.75
£0.75 per 100g
Related Products
19g
5
Snack A Jacks
Salt & Vinegar Rice Cakes Multipack
13
£1.50
£1.58 per 100g
24g
6
Hula Hoops
KP Hula Hoops Salt & Vinegar Multipack Crisps
156
£1.85
£1.28 per 100g
Kettle
SSBV of Modena Multipack Crisps
19
£1.75
17g
6
Smiths
Chipsticks Salt and Vinegar (6Pack)
3
£1.25
£1.23 per 100g
Waitrose Ltd
Essential Salt & Malt Vinegar Multipack Crisps
256
£1.00
165g
Pringles
Salt & Vinegar Crisps Can
40
£1.00
£0.61 per 100g
25g
6
McCoy's
Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Crisps
93
£1.92
£1.28 per 100g
185g
Pringles
Salt & Vinegar Sharing Crisps
121
£2.50
£1.35 per 100g
150g
Tyrrells
Sea Salt & Cider Vinegar Crisps
223
£2.00
£1.33 per 100g
160g
That's Nuts
Walkers Salt & Vinegar Sharing Coated Peanuts
37
£1.75
£1.09 per 100g