Today's Deals
Help Guides
Download App
Walkers
Smoky Bacon Multipack Crisps
25g
6
List
List
Share
Report
Where To Buy
Poundland
£2.00
£1.33 per 100g
VISIT
Asda
£2.20
£1.47 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.20
£1.47 per 100g
VISIT
Iceland
£2.30
£1.53 per 100g
VISIT
Tesco
£2.35
£1.57 per 100g
2 FOR £3.25
VISIT
Sainsbury's
£2.35
£1.57 per 100g
VISIT
Waitrose
£2.50
£1.67 per 100g
2 FOR £3.50
VISIT
Ebay
£3.77
£2.51 per 100g
VISIT
see 4 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Walkers prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.00
Highest
£32.00
£2.00
Sizes
45g
Cheapest
£1.25
£2.78 per 100g
6 x 25g
Best Value
£2.00
£1.33 per 100g
Good to know
Free from
Added Msg and Artificial Colours
Reviews
4.6
77 reviews from 8 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Walkers
25g
14
Walkers
Meaty Variety Multipack Crisps
26
£3.19
£0.91 per 100g
25g
20
Walkers
Meaty Variety Multipack Crisps
25
£5.25
£1.05 per 100g
25g
20
Walkers
Classic Variety Multipack Crisps Box
143
£3.75
£0.75 per 100g
27g
6
Walkers
Max Punchy Paprika Multipack Crisps
29
£2.00
£1.23 per 100g
25g
6
Walkers
Prawn Cocktail Multipack Crisps
68
£2.00
£1.33 per 100g
25g
6
Walkers
Crisps Barbeque
33
£1.75
£1.17 per 100g
Walkers
Masala Chicken Multipack Crisps
38
£2.20
25g
6
Walkers
Sticky Teriyaki Multipack Crisps
52
£2.20
£1.47 per 100g
25g
6
Walkers
Roast Chicken Multipack Crisps
38
£1.75
£1.17 per 100g
25g
6
Walkers
Worcester Sauce Lea & Perrins Multipack Crisps
84
£2.20
£1.47 per 100g
Related Products
165g
Pringles
Smokey Bacon Crisps
46
£1.75
£1.06 per 100g
24g
6
Hula Hoops
Smoky Bacon Multipack Crisps
15
£1.85
£1.28 per 100g
Pringles
Smokey Bacon Flavour Sharing Crisps
42
£2.75
20g
6
Smiths
Frazzles Bacon Crisps Multipack
17
£1.30
£1.08 per 100g
20g
6
Wheat Crunchies
Crispy Bacon Multipack Crisps
1,120
£1.40
£1.17 per 100g
18g
6
Smiths
Frazzles Crispy Bacon Multipack Crisps
22
£1.65
£1.53 per 100g
Smiths
Savoury Selection (6Pack)
4
£1.80
21g
6
Roysters
T-Bone Steak Multipack Crisps
60
£1.52
£1.21 per 100g
13g
6
Pom Bear
Original Multipack Crisps
463
£1.50
£1.92 per 100g
25g
6
McCoy's
Flame Grilled Steak Multipack Crisps
119
£1.75
£1.17 per 100g